اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی ایران

صادرات نفت برزیل به رکورد یک میلیون بشکه در روز رسید

صادرات نفت برزیل به رکورد یک میلیون بشکه در روز رسید

شرکت نفت دولتی پتروبراس برزیل یک میلیون بشکه در روز نفت در ماه آوریل صادر کرده و رکورد زده است. صادرات این شرکت نسبت به همین ماه در سال گذشته ۱۴۵ درصد افزایش داشته است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت نفت دولتی پتروبراس برزیل اعلام کرد یک میلیون بشکه در روز نفت در ماه آوریل صادر کرده و رکورد زده است. رکورد قبلی این شرکت 771 هزار بشکه در روز بود که در دسامبر سال گذشته به دست آمد.

این شرکت اعلام کرد صادرات آن نسبت به همین ماه در سال گذشته 145 درصد افزایش یافته است.

پتروبراس اعلام کرد صادرات آن در 4 ماه اول 2020 ، 25 درصد نسبت به سال گذشته در همین دوره افزایش داشته و 60 درصد محموله‌های نفت آن به چین صادر شده است.

پتروبراس همچنین اعلام کرد فروش کل سهام خود را در کامپو دی ماناتی، در حوزه آبهای کم عمق گامامو در ایالت شمال شرق باهیا آغاز کرده است.

کرونا شرکت های نفت دنیا را مجبور به بیشترین کاهش تولید طی 17 سال گذشته کرده استقیمت جهانی نفت امروز 99/02/16|برنت 28 دلار و 32 سنت شد

برزیل در ماه مارس 2.973 میلیون بشکه نفت در روز تولید کرده بود که 0.1 درصد نسبت به ماه فوریه و 16.1 درصد نسبت به همین ماه در سال گذشته افزایش داشت.

این ارقام نشان می دهد کاهش تولیدی که این شرکت دولتی در پایان ماه مارس اعلام کرده بود یک تاثیر نسبی در تولید در آن ماه داشته است.

بیشتر بخوانید  پیشنهاد عجیب دژپسند برای اقشار محروم جا مانده از سهام عدالت؛ از فرصت ETF استفاده کنید!

انتهای پیام/222

منبع : تسنیم نیوز

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن