کد خبر : 130252
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 دی 1400 - 16:25

شرکت‌های دیجیتال  و راهیابی آن‌ها به بازار بورس

شرکت‌های دیجیتال  و راهیابی آن‌ها به بازار بورس

کسب و کار دیجیتال هر روز در حال گسترش است و با استفاده از خدمات دیجیتال به میزان قابل توجه‌ای زندگی روزمره ما در مسیر بهتر و عالی‌تر شدن گام نهاده است. راهیابی برندهای دیجیتال به بازار بورس شاید بتوان روند رو به رشد استفاده از خدمات دیجیتال را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد.

کسب و کار دیجیتال هر روز در حال گسترش است و با استفاده از خدمات دیجیتال به میزان قابل توجه‌ای زندگی روزمره ما در مسیر بهتر و عالی‌تر شدن گام نهاده است. راهیابی برندهای دیجیتال به بازار بورس شاید بتوان روند رو به رشد استفاده از خدمات دیجیتال را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد. شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلفی در ایران وجود دارد که در حال حاضر به عنوان بهترین کسب و کارهای خاورمیانه مشغول به فعالیت هستند. فروشگاه دیجی کالا را می‌توان یکی از این شرکت‌ها در نظر گرفت.

شاید در حال حاضر شرکت طراحی گرافیک یا شرکت دیجیتال مارکتینگ در اسکیل بزرگ در ایران وجود نداشته باشد که بتوان به واسطه آن در بورس فعالیت کند اما چندی بعد شاهد حضور شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ و همچنین کسب و کارهایی خواهیم بود که به مانند دیجیکالا فعالیت خود را در بورس شروع خواهند کرد.

شرکت سلام گرافیک ارائه دهند انواع خدمات طراحی گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی لوگو، بسته‌بندی و… است که توانایی ارائه انواع نمونه کار با برندهای بزرگ و شناخته شده را به نمایش گذاشته است. مجموعه هلدینگ میانبر خدمات مختلفی ارائه می‌دهد و زیر برندهای گوناگونی را تا کنون به بازار معرفی کرده است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت سلام گرافیک، شرکت تولید محتوای سلام محتوا، شرکت طراحی سایت سلام سایت، شرکت طراحی بسته بندی اینپک و… اشاره کرد.

چرا راهیابی به بورس برای شرکت‌های دیجیتال و کسب و کارها مهم است؟

یکی از پارامترهایی که می‌تواند سود آوری یک شرکت را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد، مشارکت عمومی در سهام یک شرکت یا مجموعه است. حضور شرکت‌های دیجیتالی که تمام کسب و کارشان و همچنین فروششان از طریق اینترنت و بر بستر آنلاین است شاید یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهایی باشد که بتوانند با حضور در بورس به راحتی و در زمان کوتاهی سهامداران مناسب و با میزان سرمایه مناسب اقدام به خرید سهام کنند.

خدمات دیجیتال به چند صورت است؟

شرکت‌های گوناگونی در حال حاضر اقدام به ارائه خدمات دیجیتال می‌کنند. هر شرکت وابسته به میزان توانایی و همچنین حجم فعالیت‌هایش اقدام به ساخت واحدهای مختلفی در درون شرکت خود می‌کند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که خدمات 360 درجه دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهد در حالت کلی از واحدهای زیر تشکیل شده است.

 • واحد تولید محتوا
 • واحد گرافیک
 • واحد طراحی سایت
 • واحد سئو
 • واحد تبلیغات

مشخص است که همه شرکت‌های نوپا دیجیتال مارکتینگ نخواهند توانست به میزان درستی اقدام به ارائه موارد نام برده شده کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر یکی از شرکت‌های فعال و به نام در حوزه مارکتینگ آنلاین در ایران است.

معرفی آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر

شرکت میانبر یکی از شرکت‌های فعال حوزه دیجیتال مارکتینگ است این شرکت با ارائه خدمات متنوع در زمینه دیجیتال مارکتینگ سعی کرده است که به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ شناخته شود. شرکت میانبر توانایی ارائه کار به صورت 360 درجه در خدمات دیجیتال را دارد. این برند توانسته است زیربرندهای گوناگونی به بازار دیجیتال ایران ارائه دهد که هر کدام از این زیر برندها خود توانایی پیاده سازی داده‌های ساختار یافته و حرفه‌ای را دارا هستند.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

تولید محتوا2

شرکت سلام گرافیک یک شرکت فعال در حوزه انواع خدمات گرافیکی است که توانسته است خدمات متنوعی در زمینه‌های گوناگون ارائه دهد. در ادامه بیشتر در رابطه با این شرکت اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

شرکت‌های طراحی گرافیک خدمات متنوعی ارائه می‌دهند، اگر بخواهیم به صورت دقیق و کامل بگوییم یک شرکت طراحی گرافیک خدمات متنوعی از قبیل موارد زیر ارائه می‌دهد.

 1. طراحی هویت بصری
 2. طراحی لوگو
 3. تصویر سازی
 4. طراحی کارت ویزیت
 5. طراحی پوستر
 6. طراحی ست اداری
 7. طاحی تراکت
 8. طراحی لی‌اوت اینستاگرام
 9. طرحای بسته بندی
 10. طراحی کاتالوگ
 11. طراحی تبلیغات

 

سفارش طراحی گرافیک با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از شرکت‌های عالی و به نام در زمینه طراحی و ساخت انواع تصاویر و خدمات گرافیکی است. این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی گرافیک در ایران شناخته می‌شود.

طراحی گرافیک چیست؟ بهترین شرکت طراحی گرافیک کدام شرکت است؟ خدمات طراحی گرافیک شامل چه مواردی می‌شود؟ طراحی گرافیک اصولی به چه صورتی اجرا می‌شود؟  طراحی گرافیک (Graphic design) – طراحی نگاشتار یا طراحی گرافیکی زیبایی بخش تمام زندگی‌ما است. بدون گرافیک روح  از تمام وسایل و تجهیزات اطرافمان دور می‌شود! رنگ‌ها و طرح‌ها می‌توانند هر محصول یا کالایی را به بهترین نحوه تبلیغ کند. در فرآیند پیاده سازی دیزاین گرافیک از نرم افزارهای مختلفی استفاده می‌شود، فتوشاپ، ایلاستریتور و… از جمله مهم‌ترین نرم افزارهایی است که برای پیاده سازی گرافیک به آن نیاز داریم.

نمونه کار طراحی گرافیک سلام گرافیک

یکی از راه‌های عالی و مناسب برای شناخت یک شرکت طراحی گرافیک آن است که به صورت دقیق به خدمات قابل ارائه توسط شرکت طراحی گرافیک توجه کنید.

فرض کنید قرار است که بسته بندی زعفران محصولات زعفران خود را برای صادرات به یک شرکت گرافیکی بسپارید. توجه به نمونه کارهای طراحی شده در زمینه بسته بندی زعفران می‌تواند به میزان قابل توجه‌ای شما را در انتخاب یا رد آن شرکت طراحی گرافیک کمک کند.

شرکت تولید محتوا سلام محتوا
تولیدمحتوا3

ارائه خدمات محتوا در کیفیت مناسب یکی از مهم‌ترنی مواردی است که می‌تواند به خوبی باعث رشد کسب و کارهای گوناگون شود. شرکت‌های مختلفی در حال حاضر مشغول به فعالیت در حوزه محتوا هستند که هر کدام وابسته به نوع خدمتی که ارائه می‌دهند هزینه متفاوتی را دریافت می‌کنند.

چرا نیاز به تولید محتوا داریم؟ همه کسب و کارها نیاز با بازاریابی محتوا دارند؟ برندی را می‌شناسید که بدون استفاده از محتوا توانسته باشد به موفقیت برسد؟ آژانس خلاق سلام محتوا برترین تولید کننده محتوا در کشور آماده ارائه خدمات بازاریابی محتوا، تولید محتوا، کپی رایتینگ، محصول نویسی، کپشن نویسی شبکه‌های اجتماعی و… در اختیار شماست. برای دریافت خدمات محتوا با شماره 09150952565 تماس بگیرید.

شاید در حال حاضر راهیابی شرکت‌های تولید محتوا به بازارهای بزرگ را دور از ذهن بتوان در نظر گرفت اما در آینده‌ای نه چندان دور حضور آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در بورس یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین اقداماتی خواهد بود که انجام خواهد شد.

شرکت تولید محتوا سلام محتوا یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارائه انواع محتوا از قبیل موارد زیر است.

خدمات شرکت‌ تولید محتوا سلام محتوا

شرکت‌ تولید محتوای سلام محتوا خدمات متنوعی در زمینه تولید محتوا ارائه می‌دهد که از جمله این موارد می‌توان به انواع محتواهای زیر اشاره کرد.

 • تولید محتوا اینستاگرام
 • تولید محتوا وب سایت
 • تولید محتوا انگلیسی
 • تولید محتوا عربی
 • و…

تفاوتی ندارد که محتوای کپی رایت بخواهید یا محتوا با حجم بالا استودیو تولید محتوا سلام محتوا ارائه دهنده انواع محتوا آماده ساخت انواع محتوا به شماست. برای ثبت سفارش تولید محتوا کافی است همین حالا با شماره 09150952565  تماس حاصل کنید.

حضور در بورس یکی از مواردی است که می‌تواند ارزش و سهام یک شرکت را به میزان قابل توجه‌ای تحت تاثیر قرار دهد، یک شرکت در صورتی که توانایی حضور در بورس را داشته باشد خواهد توانست با جذب سرمایه بیشتر، خدمات مناسب‌تری ارائه دهد و به این صورت فعالیت رسمی خود را با میزان سرمایه بیشتری دنبال کند.

منبع: استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر https://mianborco.ir

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.