آموزش بورس

راز موفقیت دانشجویان دوره آموزش بورس نخبگان

به نام خدا سلام علی صابریان هستم و امروز می‌خوام در مورد بزرگترین ویژگی شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس موفق بشوند و نتیجه بگیرند، صحبت کنم.

دوستان بزرگترین ویژگی که من می‌توانم به آن اشاره کنم این است که آن‌ها تعداد معاملات بالایی داشتند، مثل چی؟ برای مثال اگر بخواهم فوتبالیست خوبی بشوم باید آموزش ببینم و سپس به زمین بروم و آن‌ها را تمرین کنم و سپس اجرا کنم.

بزرگترین ویژگی دوستانی که در دوره آموزش بورس نخبگان سود کردند این بوده که تعداد معاملات زیادی داشتند و یعنی هر سری سعی داشتند که تجربه کسب کنند و از ضرر نمی‌ترسیدند و آن قدری معامله می‌کردند و درس می‌گرفتند که در نهایت موفق شدند.

پس اگر شما می‌خواهید در دوره نخبگان علاوه بر آموزش بورس حتما مبلغ سرمایه کمی به کنار بگذارید و تجربه کسب کردن مهم‌ترین چیزی است که یک فرد باید بدست بیاورد که در واقع من مثال فوتبال را خیلی دوس دارم و خیلی‌ها تفکرشان این است که یک روشی وجود دارد که یک آدم آن روش را به ما می‌گوید و ما موفق می‌شویم.

اما این اتفاق نمی‌افتد اگر می‌خواهید به یک ستاره سرمایه گذاری تبدیل شوید باید بارها و بارها آن کار را در آن زمین انجام بدهید تا بتوانید تجربه کسب کنید و بتوانید از سودها و ضررها بتوانید روز به روز در این بازار پیشرفت کنید.

نوشته راز موفقیت دانشجویان دوره آموزش بورس نخبگان اولین بار در خانه سرمایه. پدیدار شد.

منبع

بیشتر بخوانید  عرضه اولیه شگویا شرکت پتروشیمی تندگویان
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن