عمومی/public

ورود توکن NFT به شبکه‌های اجتماعی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در روزهای گذشته، ناودیپ سینگ (Navdeep Singh)، مدیر فنی متا (فیسبوک سابق)، گوشه‌ای از ویژگی جدید NFT PFP فیسبوک را نشان داد که در ابتدا برای گروهی از تولیدکنندگان محتوا در دسترس خواهد بود. PFP یک کلمه مخفف است که به طور گسترده در دنیای توکن‌های غیرقابل تعویض استفاده شده و به معنای “تصویر پروفایل” است.
به گفته سینگ، کاربران می‌توانند توکن‌های PFP خود را به گونه‌ای نمایش دهند که گویی در یک گالری عکس هستند و یک کلیک بر روی آنها برای نمایش تمام مشخصات آنها کافی است. فیسبوک اعلام کرده است که سرویس پشتیبانی NFT برای دستیابی به یکپارچگی کامل زمان می برد. همچنین، این سرویس در ابتدا به عنوان یک ویژگی فقط ایالات متحده در دسترس گروه کوچکی از تولیدکنندگان محتوا قرار خواهد گرفت.
علاوه بر این، متا اکنون در حال کار بر روی پیاده‌سازی این سیستم در سایر رسانه‌های اجتماعی خود مانند واتساپ و اینستاگرام است. متا در اوایل ماه می وارد دنیای NFT شد، زمانی که برای اولین بار پشتیبانی از این توکن‌ها را در پلتفرم اینستاگرام معرفی کرد. در آن زمان، این شرکت قصد داشت از طریق فناوری واقعیت افزوده Spark AR، صحنه هنر دیجیتال را به دنیای فیزیکی پیوند دهد.
مارک زاکربرگ بارها به صراحت اعلام کرده است که فیس‌بوک (متا) علی‌رغم این‌که یک شرکت متمرکز است، می‌خواهد کل فرآیند پذیرش Web3 را تسریع بخشد. بنابراین، اگرچه ارزهای دیجیتال و NFTها در حال حاضر در وضعیت نزولی قرار دارند، اما در دنیای دیجیتال آینده، توکن‌های غیرقابل تعویض نقشی کلیدی خواهند داشت.

نوشته ورود توکن NFT به شبکه‌های اجتماعی! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع

Reporter

احمد رضایی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن