اخبار بورس

ورود شاخص بورس به کانال ۲ میلیون واحد

ورود شاخص بورس به کانال ۲ میلیون واحد

شاخص بورس با رشدی بیش از ۴۰ هزار واحدی در معاملات روز جاری در حالی که کمتر از یک ساعت از آغاز معاملات می‌گذرد برای اولین بار در تاریخ بازار سهام، وارد کانال دو میلیون واحدی شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۴۱ هزار و ۶۶۲ واحد افزایش، در کانال دو میلیون واحدی قرار گرفت و به دو میلیون و ۳ هزار و ۲۸۴ واحد رسید.

بر اساس این گزارش، این رقم در حالی در تابلوهای آماری تالار شیشه ای به ثبت رسیده است که همه شاخص های اصلی بورس «شاخص کل، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، شاخص کل (هم وزن)، شاخص قیمت (هم وزن)، شاخص آزاد شناور، شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم» با رشد مواجه شده اند.

از سویی دیگر آمارهای معاملاتی نشان می دهد که نمادهای « فولاد با ۵۷۵۲ واحد، فارس با ۴۴۸۶ واحد، فملی با ۳۷۳۹ واحد، تاپیکو با ۲۱۷۷ واحد، حکشتی با ۲۰۶۸ واحد، وغدیر با ۱۹۰۴ واحد و وامید با ۱۸۱۱ واحد» بیشترین تاثیر را در رشد نماگر تالار شیشه ای را برعهده داشته‌اند.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن