اخبار بورس

ورود شاخص بورس به کانال ۱۹۰۰۰۰۰ واحد

ورود شاخص بورس به کانال ۱۹۰۰۰۰۰ واحد

شاخص بورس با رشدی بیش از ۳۵ هزار واحدی در معاملات روز جاری در حالی که کمتر از ۳۰ دقیقه از آغاز معاملات می گذرد برای اولین بار در تاریخ بازار سهام، وارد کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۳۵ هزار و ۸۳۴ واحد افزایش، در کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی قرار گرفت و به یک میلیون و ۹۰۰ هزار و ۸۶۱ واحد رسید.

بر اساس این گزارش، این رقم در حالی در تابلوهای آماری تالار شیشه ای به ثبت رسیده است که همه شاخص های اصلی بورس «شاخص کل، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، شاخص کل (هم وزن)، شاخص قیمت (هم وزن)، شاخص آزاد شناور، شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم» با میانگین ۲.۰۵ درصد رشد مواجه شده اند.

از سویی دیگر آمارهای معاملاتی نشان می دهد که نمادهای « فولاد با ۶۰۵۸ واحد، فارس با ۵۳۴۲ واحد، کگل با ۲۰۷۷ واحد، تاپیکو با ۱۹۵۰ واحد، رمپنا با ۱۶۶۵ واحد، کچاد با ۱۶۲۳ واحد و حکشتی با ۱۵۸۸ واحد» بیشترین تاثیر را در رشد نماگر تالار شیشه ای را برعهده داشته اند.

عملکرد شاخص های بورس

ورود شاخص بورس به کانال ۱۹۰۰۰۰۰ واحد

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  احتمال عرضه شرکت‌های خودرویی و فلزی‌ در دومین صندوق‌ ETF
کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن