اخبار بورس

نماد دو شرکت به جمع فرابورسی‌ها اضافه شد

نماد دو شرکت به جمع فرابورسی‌ها اضافه شد

شرکت کشت و صنعت جوین با نماد معاملاتی "جوین" و شرکت سرمایه‌گذاری پویا با نماد معاملاتی "وپویا" به جمع فرابورس‌نشین‌ها پیوستند.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، شرکت کشت و صنعت جوین به استناد ماده ۳۶ احکام برنامه‌های توسعه کشور و موافقت کمیته درج شرکت فرابورس ایران به عنوان دویست و چهل و ششمین نماد معاملاتی در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد.
این شرکت که در تاریخ ۲۳ تیرماه سال ۹۲ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، با نماد معاملاتی "جوین" در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه کشاورزی، دامپروری و خدمات وابسته روی تابلوی زرد بازار پایه فرابورس ایران رفته است.
این گزارش می‌افزاید: شرکت سرمایه‌گذاری پویا نیز پس از احراز کلیه شرایط پذیرش فرابورس به عنوان دویست و پانزدهمین نماد معاملاتی و شصتمین شرکت در بازار اول، در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شده است.
گفتنی است این شرکت هم که در تاریخ ۸ آذرماه سال ۹۴ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده، با نماد معاملاتی "وپویا" در گروه سرمایه‌گذاری‌ها و زیرگروه سایر واسطه‌گری‌های مالی به جمع بازار اولی‌های فرابورس اضافه شده است.

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  مجمع بیمه آسماری برای هر سهم ۲۸ تومان سود شناسایی کرد
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن