اخبار بورس

مصطفوی مدیرعامل بیمه میهن شد

مصطفوی مدیرعامل بیمه میهن شد

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر مدیر عاملی رضا مصطفوی مهر تأیید زد و ایشان رسماً سکان هدایت بیمه میهن را بر عهده گرفت.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه میهن؛ غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی با صدور ابلاغیه‌ای، ضمن تایید صلاحیت حرفه‌ای رضا مصطفوی برای تصدی مدیرعاملی بیمه میهن، از جمله بر بهبود عملکرد شرکت، اجرای حاکمیت شرکتی و رعایت مقررات و اصول بیمه گری تاکید کرده است.

مصطفوی مدیرعامل جدید بیمه میهن از سوابق درخشان و مؤثر بیمه‌ای در حوزه فنی و اجرایی برخوردار است و پیش از این، مدیر آموزش و توسعه، مدیرکل پذیرش مؤسسات و دفاتر بیمه‌ای، مدیرکل مبارزه با پولشویی و مدیرکل توسعه مدیریت ریسک بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را عهده‌دار بوده است.

مصطفوی دانشجوی دکترا در رشته مدیریت تطبیقی و توسعه و در مرحله دفاع از رساله است و سوابق پژوهشی متعددی نیز در حوزه بیمه دارد.

گفتنی است اعضای هیات مدیره بیمه میهن پیشتر به اتفاق آراء مصطفوی را که به نمایندگی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای عضویت در هیأت مدیره معرفی شده و بیمه مرکزی نیز این موضوع را تأیید کرده است، به عنوان مدیرعامل بیمه میهن انتخاب و برای انجام تشریفات اداری و احراز صلاحیت حرفه ای به بیمه مرکزی معرفی کرده بودند.

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  امکان معامله صندوق ETF در بورس از ابتدای تیرماه
کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن