اخبار بورس

مدیرعامل بیمه میهن معرفی شد

مدیرعامل بیمه میهن معرفی شد

در جلسه اخیر اعضای هیات مدیره شرکت بیمه میهن، عبدالله رحیم لوی بنیس با اکثریت آراء به عنوان مدیرعامل این شرکت تعیین و برای احراز صلاحیت حرفه‌ای به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه میهن، عبدالله رحیم لوی بنیس که در اوایل سال‌جاری به نمایندگی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به طور رسمی به عضویت هیات مدیره بیمه میهن منصوب شده بود، دارای دانشنامه دکترا در رشته اقتصاد بین الملل است و مقالات و تالیفات زیادی در حوزه مسائل اقتصادی و بازارهای مالی به رشته تحریر در آورده است.

وی پیشتر در اوایل سال ۹۷ نیز به نمایندگی از بخش خصوصی عضو هیات مدیره و سپس رییس هیات مدیره شرکت بیمه میهن بود.

رحیم لو مسئولیت‌های زیادی در امور شرکت‌ها و مجامع سازمان‌ها و نهادها از جمله وزارت جهاد سازندگی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان مدیر کل و مشاور داشته و آخرین سمت او عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن بوده است.

درحال حاضر، علاوه بر رحیم لو، ابراهیم حمیدی به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری سفیر اقتصاد، هادی درفشی به نمایندگی از شرکت سامان محیط، علی محمدخانی به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری سپهر و خانم هنردوست به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین در ترکیب هیات مدیره شرکت بیمه میهن حضور دارند.

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  عقبگرد ۲۰ هزار و ۹۴۷ واحدی شاخص کل بورس
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن