اخبار بورس

عضو کمیسیون عمران مجلس: زیرساخت‌های بورس تقویت شود

عضو کمیسیون عمران مجلس: زیرساخت‌های بورس تقویت شود

صدیف بدری نماینده اردبیل و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز- چهارنشبه در تذکری گفت: در ماه‌های اخیر حرکت بی‌سابقه جریان نقدینگی به سمت بازار سرمایه را شاهد بودیم که رکود سایر بازارها از یک سو و سیاست‌های تشویقی دولت از سوی دیگر باعث جذب نقدینگی به این حوزه شد که باید صرف بخش تولید شود؛ عدم مدیریت بازار بورس، آن را آسیب زا خواهد کرد، این شائبه وجود دارد که دولت به دنبال جبران کسری بودجه از طریق بازار سرمایه است اما نباید سرمایه‌های خرد مردم دستاویز این موضوع شده و باید به بخش تولید برسد.

وی افزود: نوسانات بازار سرمایه باعث آزار فعالان این حوزه شده، نوسان و ریسک، ذات بورس است، اما این موضوع اخیرا به دلیل ناهماهنگی دولت و مدیران بازار سرمایه و همچنین تصمیمات خلق الساعه و بدون منطق به وجود آمده و باعث اختلال در معاملات سهام شده است؛ کاستی‌های بازار بورس باعث اختلال مستمر هسته معاملات مردم می‌شود، تاوان سوءمدیریت مدیران شرکت فناوری بورس را مردم می‌دهند، از این رو باید زیرساخت‌های بورس تقویت شود.

منبع : ایرنا

کانال تلگرام بورس تایمز
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن