اخبار بورس

شهرک‌های صنعتی تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند

شهرک‌های صنعتی تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند

شهرک‌های صنعتی سراسر کشور با امضای تفاهم ‌نامه‌ای و ‌در سال جهش تولید زیر پوشش بیمه ایران قرار گرفتند.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه ایران، در راستای حمایت از واحدهای صنعتی کشور در سال جهش تولید، با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان مدیرعامل بیمه ایران و معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شرکت سهامی بیمه ایران بسته‌های بیمه‌ای جامع در رشته‌های آتش سوزی (با پوشش حوادث طبیعی)، مسئولیت، درمان گروهی و سایر رشته ها، برای واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی ارائه می‌کند.

محمد زاهدنیا معاون فنی این شرکت از ابلاغ دستورالعمل اجرایی این تفاهم نامه، خبر داد و افزود: از همه واحدهای استانی شرکت خواسته شده نسبت به معرفی و استقرار نمایندگان بیمه ایران در شهرک های صنعتی سراسر کشور اقدام کنند.

معاون فنی بیمه ایران از مدیران واحدهای صنعتی نیز درخواست کرد که با توجه به ظهور و بروز انواع ریسک‌های طبیعی و غیرطبیعی مترتب بر فعالیت‌های اقتصادی، از مزایا، تخفیفات و تسهیلات ویژه انواع طرح‌های بیمه ای بیمه ایران حداکثر بهره برداری را بعمل آورند.

زاهدنیا در همین راستا خاطرنشان کرد: هم اکنون تمامی شرکت‌های دانش بنیان که زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دارای مجوز فعالیت هستند نیز می‌توانند مطابق تفاهم نامه اختصاصی از خدمات متمایز و نوآورانه بیمه ایران استفاده کنند و از طریق شبکه فروش گسترده بیمه ایران پوشش های بیمه ای موردنیاز خود را دریافت کنند.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن