اخبار بورس

شفاف‌سازی عملکرد مالی شهریور ماه بانک صادرات

شفاف‌سازی عملکرد مالی شهریور ماه بانک صادرات

بانک صادرات با انتشار آخرین وضعیت صورت‌های مالی برای دوره شهریور ماه سال جاری، اقدام به شفاف‌سازی کرد.

به گزارش ایبنا، بر اساس گزارش شفاف سازی منتشر شده در سامانه کدل، بانک صادرات که با سرمایه ۱۷.۵ هزار میلیارد تومانی پس از بانک تجارت و ملت، سومین بانک بزرگ بورسی محسوب می شود، گزارش فعالیت ششمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند ۹۹ را منتشر کرد.

بر این اساس، «وبصادر» در این مدت ۲.۴ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و ۲.۲ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در ششمین ماه سال، تراز عملیاتی مثبت ۲۶۲.۲ میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

در ادامه گزارش شفاف سازی مالی بانک صادرات آمده است که جمع درآمد تسهیلات اعطایی و سود سپرده های سرمایه گذاری این بانک در پایان ششمین ماه سال به ۱۰.۰۵ و ۱۰.۴ هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۶.۳ و ۷.۳ هزار میلیارد تومان، حکایت از افزایش درآمدها و سود پرداختی به سپرده های سرمایه گذاری دارد.

افزون بر این، هزینه سپرده های کوتاه مدت این بانک بورسی نیز درحالی ۵۳۰.۹ میلیارد تومان بوده که این رقم در دوره مشابه سال گذشته ۲۷۲.۳ میلیارد تومان بوده است.

آخرین وضعیت صورت های مالی بانک صادرات

شفاف‌سازی عملکرد مالی شهریور ماه بانک صادرات

شفاف‌سازی عملکرد مالی شهریور ماه بانک صادرات

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  رشد کم‌رمق شاخص بورس در معاملات امروز
کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن