اخبار بورس

شفاف‌سازی تراز عملیاتی شهریور ماه ۹۹ بانک ملت

شفاف‌سازی تراز عملیاتی شهریور ماه ۹۹ بانک ملت

بانک ملت با انتشار صورت‌های مالی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه سال جاری از مثبت شدن تراز عملیاتی خبر داد.

به گزارش ایبِنا، اطلاعات منتشر شده از آخرین شفاف سازی مالی صورت گرفته از سوی بانک ملت در سامانه کدال حاکی از آن است این بانک در شهریور ماه سال جاری تراز مثبت ۱۱۷ درصد را در صورت های مالی به ثبت رسانده است.

تسهیلات اعطایی

بر اساس این شفاف سازی، بانک ملت با سرمایه ۲۰.۷ هزار میلیارد تومانی در گزارش فعالیت ششمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند ۹۹ اعلام کرده است که ۳.۳ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی کرده است.

وضعیت تراز عملیاتی

جزییات اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال حاکی از آن است : بانک ملت در این مدت ۳.۳ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و ۱.۵ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در ششمین ماه سال ۹۹ تراز عملیاتی مثبت ۱.۷ هزار میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

این گزارش می افزاید : بانک ملت طی ۶ ماه سال جاری نیز با کسب ۱۴.۸ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی و پرداخت ۷.۹ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری، قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت ۶.۹ هزار میلیارد تومانی شده است که نسبت به دوره مشابه قبل ۲۶ و ۱۶ درصد افزایش داشته اند.

گفتنی است : بانک ملت درخصوص اطلاعات دوره یک ماهه منتهی به شهریور توضیح داد: اطلاعات مانده تسهیلات مندرج در جدول قبل از کسر ذخیره مطالبات مشکوک الوصول است.

بیشتر بخوانید  آماده‌سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس

آخرین وضعیت صورت های مالی بانک ملت در دوره یک ماهه شهریور ماه ۹۹

منبع : ایبنا

برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن