اخبار بورس

شعبه مرکزی بیمه‌آسیا افتتاح شد

شعبه مرکزی بیمه‌آسیا افتتاح شد

شعبه مرکزی بیمه‌آسیا با هدف هماهنگی در عملیات بیمه‌گری بین صف و ستاد در شرکت و ارایه خدمات مطلوب به شبکه فروش افتتاح شد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه‌آسیا، مسعود بادین نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ‌آسیا در آئین افتتاح شعبه مرکزی بیمه‌آسیا، عملکرد این شرکت را در سال ۹۸ در حوزه بیمه‌گری و همچنین حوزه مسئولیت اجتماعی به ویژه مقابله با بحران کرونا، بسیار طلوب ارزیابی کرد و گفت: با همت هیات مدیره، معاونت‌ها، مدیران، شبکه توانمند فروش و تمامی رده‌های شرکت، توانستیم سال خوبی را پشت سر بگذاریم.

مدیرعامل بیمه‌آسیا، پرتفوی ۶۰ هزار میلیارد ریالی و کاهش چشمگیر نسبت خسارت در سال ۱۳۹۸ را ناشی از ریسک سنجی خوب،کنترل و نظارت دقیق و همچنین اتخاذ راهبردهای اقتصادی مناسب و کارآمد در بیمه آسیا برشمرد.

مسعود بادین در ادامه اظهار داشت: در دو ماهه نخست سال جاری نیز عملکرد بیمه آسیا از رشد مطلوب بیش از ۲۸ درصد برخورداربوده است، و این درحالی است که نسبت خسارت، ۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

بنابراین گزارش و در ادامه مراسم، بهروز ناظمی معاون توسعه بازار و شبکه فروش در اظهاراتی، گزارشی از عملکرد حوزه شبکه فروش بیمه آسیا ارائه کرد.

وی عملکرد بیمه آسیا را در صنعت بیمه، بسیار مطلوب و قابل دفاع عنوان کرد و گفت: بیمه آسیا با ۹۱ شعبه و واحد پرداخت خسارت،بیش از ۳۵۰۰ نماینده حقیقی و حقوقی و بیش از ۱۵۰۰ نمایندگی فروش بیمه های زندگی، در سطح کشور درحال ارائه خدمات به مردم است.

بیشتر بخوانید  تثبیت شاخص بورس در کانال یک میلیون و ۱۵۳ هزار واحدی

بهروز ناظمی با اشاره به اهمیت راه اندازی شعبه مرکزی در بیمه آسیا، هدف از تشکیل این شعبه را دستیابی به اهداف مهمی از جمله هماهنگی واحدهای ستاد و صف و اجرای هرچه بهتر کنترل و نظارت و همچنین تسهیل در عملکرد شبکه فروش، خواند.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن