اخبار بورس

سهامداران پدیده شاندیز باید در «سجام» ثبت نام کنند

سهامداران پدیده شاندیز باید در «سجام» ثبت نام کنند

مدیر عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس با اشاره به تغییر نماد پدیده شاندیز و زمان گشایش نماد آن اظهار داشت : سهامداران این شرکت باید برای ثبت نام در «سجام» و تعیین کارگزار اقدام کنند.

به گزارش ایبِنا، بهنام محسنی اعلام کرد: با توجه به درج نماد شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس و تغییر نماد از «گتوشا» به «گشان» به دلایل فنی و همچنین گشایش نماد «گشان۱» از روز شنبه ۲۰ اردیبهشت، سهامداران این شرکت در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند. کارگزاران باید نسبت به تعیین کارگزار ناظر برای مشتریان در سامانه معاملاتی در نماد «ذگشان» اقدام کنند.

بنابراین گزارش، شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز از ۱۷ فروردین با نماد «گتوشا» در گروه هتل ها و رستوران به عنوان دویست و چهل و پنجمین نماد معاملاتی در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس درج شده است.

همچنین این شرکت با سرمایه ۵۲.۱ میلیارد تومانی در پنج شرکت سهامی خاص تجارت الکترونیک پدیده، پشتیبانی سهام پدیده، ابنیه و ساختمان پدیده، بازرگانی پارسیان توس و پدیده کیش دارای نقش راهبری – برنامه ریزی و کنترل توسعه‌ ای است.

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  رشد ۱۴۵۱ واحدی شاخص بورس
کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن