بخش تبلیغات

سلامتی معامله گران با نوشیدنی ماچا

یکی از پر استرس ترین کارهایی که یک انسان می تواند انجام دهد، معامله گری و تریدینگ است. نگاه کردن مداوم به نمودارهای بالا و پایین شدن قیمت ها و استرسی که از این بالا و پایین شدن ها به انسان دست می دهد می تواند روی سلامتی شما تاثیر بگذارد. ولی چه باید کرد؟

مطمئنا یک راه این است که خود را از استرس دور نگه داریم ولی مگر فقط معامله گری استرس زا است. زیستن در دنیای پرشتاب برای هر فردی می تواند استرس برایش به ارمغان بیاورد، و تقریبا کاری نیست که استرس نداشته باشد. به قول قدیمی ها کم و زیاد دارد ولی سوخت و سوز ندارد! اگر چه می توان توصیه کرد که کار کم استرس تری را انتخاب کنید ولی به هر حال برخی هستند که به هر دلیل از جمله علاقه ویا منفعت مالی این حرفه را برگزیده اند.

راهکار دیگر این است که بپذیریم نزدیک به نیمی از موقعیت های معامله گری که باز می کنیم منجر به شکست می شود! آنچه که مهمتر از استفاده از تکنیک های معمامله گری است، مدیریت سرمایه و داشتن استراتژی است. کتاب بورس باز در این باره بیشتر توضیح داده است.

راهکار دیگر البته تغذیه سالم است. دوری از غذاهای فرآوری شده و فست فود می تواند برای همه مفید و مثمرثمر باشد. نوشیدن چای و قهوه نیز جدا از آنکه تا حدی جلوی استرس را می گیرد و آرامش ایجاد می کند، می تواند تمرکز بالاتری را در معاملات برای شما به ارمغان بیاورد. با این حال فراموش نکنید که چای و قهوه زیاد نیز مضر است و باید در نوشیدنش جانب احتیاط و شاید تنوع را رعایت کرد. یکی از نوشیدنی های خوب چای ماچا است. چای ماچا همان چای سبزی است که البته با پروسه متفاوتی تولید می شود و در نتیجه با آنتی اکسیدان های بیشتر همراه است. خواستگاه ماچا ژاپن است و بهترین نوع ماچا در این کشور پرورش پیدا می کند. خوبی ماچا این است که تنها یک چای نیست و می توان از خاصیت های آن در شیرینی ها و نوشیدنی های متفاوت استفاده کرد و لازم نیست حتما به عنوان چای آنرا مصرف کنید.

بیشتر بخوانید  آنتی اسکالانتAnti Scalant  یا ضد رسوب  چیست؟

با این حال فراموش نکنید که با آنکه ماچا خواص سلامتی فراوانی را برای شما به ارمغان می آورد ولی در خوردن این چای اصیل و خوش طعم نیز نباید زیاده روی کرد!

 

نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن