اخبار اقتصادی جهان

رونمایی از سیستم جدید شناسایی کف دست

رونمایی از سیستم جدید شناسایی کف دست

آمازون با استفاده از یک سیستم شناسایی که کارت اعتباری را به امضاهای دست منحصر به فرد مرتبط می‌کند، به مشتریان امکان می دهد با یک حرکت ساده دست، هزینه اقلام را پرداخت کنند.

به گزارش ایبِنا به نقل از دیلی میل، آمازون با استفاده از یک سیستم شناسایی که کارت اعتباری را به امضاهای دست منحصر به فرد مرتبط می کند، به آمازون اجازه می دهد تا مشتریان با PALM خود پرداخت کنند.

آمازون در دو فروشگاه سیاتل خود از سیستم جدیدی برای شناسایی کف دست رونمایی کرد که به مشتریان امکان می دهد با یک حرکت ساده دست، هزینه اقلام را پرداخت کنند. آمازون از سیستم تشخیص کف دست خود در دو فروشگاه خود رونمایی کرده است.

این سیستم از یک اسکنر تشکیل شده که "امضای کف دست" منحصر به فرد را ایجاد می کند، سپس این به کارت اعتباری مشتری متصل می شود و به وی امکان پرداخت هزینه اقلام را می دهد. این شرکت در حال آزمایش آنها در سیاتل است، اما شاهد استفاده آنها در استادیوم ها و دفاتر است.

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  واریز بالغ بر۲۰۰میلیارد دلار کمک کرونایی بحساب ۱۲۸میلیون آمریکایی
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن