اخبار بورس

رشد ۴۳۰۰۰ واحدی شاخص بورس

رشد ۴۳۰۰۰ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس با رشدی بیش از ۴۳ هزار واحدی در معاملات روز جاری در حالی که کمتر از دو ساعت از آغاز معاملات می گذرد وارد کانال یک میلیون و ۱۱۲ هزار واحدی شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۴۳ هزار و ۲۶۳ واحد افزایش، در کانال یک میلیون واحدی قرار گرفت و به یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۱۰۷ واحد رسید.

بر اساس این گزارش، این رقم در حالی در تابلوهای آماری تالار شیشه ای به ثبت رسیده است که همه شاخص های اصلی بورس «شاخص کل، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، شاخص کل (هم وزن)، شاخص قیمت (هم وزن)، شاخص آزاد شناور، شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم» با میانگین ۳.۸ درصد رشد مواجه شده اند.

از سویی دیگر آمارهای معاملاتی نشان می دهد که نمادهای « فارس با ۳۱۴۱ واحد، فولاد با ۲۷۸۲ واحد، فملی ۲۰۷۴ واحد، شستا با ۱۷۹۹ واحد، وصندوق با ۱۴۹۷ واحد، کگل با ۱۴۴۷ واحد و وبلمت با ۱۳۱۰ واحد» بیشترین تاثیر را در رشد نماگر تالار شیشه ای را برعهده داشته اند.

عملکرد شاخص های بورس

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن