اخبار بورس

ثبت تراز مثبت ۵۰ درصدی بانک تجارت در شهریور ماه

ثبت تراز مثبت ۵۰ درصدی بانک تجارت در شهریور ماه

بانک تجارت با انتشار یک گزارش شفاف‌سازی مالی اعلام کرد در پایان شهریورماه سال جاری تراز مثبت ۵۰ درصد را به ثبت رسانده است.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، بر اساس اطلاعیه شفاف سازی بانک تجارت که در سامانه کدال منتشر شده این بانک طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۹ از محل سود تسهیلات خود ۲۴.۰۱۷.۱۱۹ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۱۶.۰۱۹.۹۹۶ میلیون ریال سود سپرده پرداخت کرده است.

جزییات دیگر این شفاف سازی نیز نشان می دهد که بانک تجارت در این ماه تراز مثبت ۵۰ درصد را ثبت کرده است. این گزارش می افزاید: بانک تجارت با سرمایه ثبت شده ۲۲۳.۹۲۶.۱۲۷ میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۹ از محل سود تسهیلات مبلغ ۱۱۴.۰۲۴.۱۶۷ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۹۱.۳۴۹.۵۰۶ میلیون ریال سود سپرده پرداخت کرده است.

گفتنی است، بر اساس اطلاعات منتشر شده در این شفاف سازی مالی بانک تجارت طی عملکرد تجمیعی نیز تراز مثبت ۲۵ درصد را ثبت نموده است.

آخرین وضعیت صورت های مالی بانک تجارت در دوره یک ماهه شهریور ماه ۹۹

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  روحانی: بورس گرفتار سیاست شده است؛ دولت از بازار سرمایه حمایت می کند
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن