اخبار اقتصادی جهان

تولیدات نفت شیل در آگوست به پایین‌ترین سطح دو سال اخیر می‌رسد

اداره اطلاعات انرژی آمریکا؛

تولیدات نفت شیل در آگوست به پایین‌ترین سطح دو سال اخیر می‌رسد

اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد که تولیدات نفت خام آمریکا از هفت میدان بزرگ شیل، در آگوست با کاهش روزانه ۵۶ هزار بشکه‌ای به ۷.۴۹ میلیون بشکه در روز یعنی پایین‌ترین سطح دو سال اخیر می‌رسد.

به گزارش ایبِنا از نیویورک تایمز، بزرگ‌ترین کاهش تولیدات برای ایگل فورد پیش بینی می‌شود؛ جایی که انتظار می‌رود تولیدات با کاهش ۲۳ هزار بشکه‌ای در روز به ۱.۱ میلیون بشکه برسد که پایین‌ترین سطح از آگوست ۲۰۱۷ تاکنون محسوب می‌شود.

این نهاد در پیش بینی ماهانه خوداعلام کرد که پیش‌بینی می‌شود در میدان نفتی پرمین بِسین در ایالت تگزاس و نیومکزیکو، تولیدات برای پنجمین ماه متوالی کاهش یافته و با افت روزانه ۱۳ هزار بشکه به ۴.۱۵ میلیون بشکه در روز رسیده و پایین‌ترین سطح خود را از مارس ۲۰۱۹ تجربه کند.

تولیدکنندگان آمریکایی به دنبال کاهش قیمت جهانی نفت در سال جاری تحت تاثیر پاندمی ویروس کرونا و ضربه آن به تقاضای جهان، هزینه‌های خود را کاهش داده اند. شمار چاه‌های نفت و گاز آمریکا به عنوان نشانه‌ای اولیه از آینده تولیدات، در دو هفته منتهی به دهم جولای با کاهش پنج حلقه‌ای به پایین‌ترین تعداد خود یعنی ۲۵۸ حلقه رسید.

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  تغییرات قیمت نفت در بازار جهانی
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن