اخبار بورس

توصیه به سرمایه‌گذاران بازار سرمایه

توصیه به سرمایه‌گذاران بازار سرمایه

نماینده مردم در مجلس یازدهم با توصیه به سرمایه گذاران بازار سرمایه، گفت: تبدیل دارایی ها به سبد سرمایه گذاری می تواند سهام افراد را از نوسانات مقطعی مصون سازد.

محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با ایبِنا با اشاره به آزادسازی سهام عدالت گفت: مردم باید با مشورت گرفتن از افراد خبره در بورس بتوانند سرمایه گذاری در آن و حتی خرید و فروش سهام را از سر بگیرند.

نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه مشاورین سرمایه گذاری در بورس گزینه های مناسبی برای کمک گرفتن مردم جهت حضور در این فضا هستند، افزود: مردم در ابتدا می توانند با کمک شرکت های کارگزاری و یا با مشورت متخصصان این حوزه سرمایه های خرد خود را مولد کنند.

وی با تاکید بر اینکه فراهم شدن زمینه مدیریت سهام عدالت از سوی مالکان می تواند بستر سرمایه گذاری های آتی مردم را فراهم کند، تصریح کرد: با توجه به اینکه مالکان علاقه مند به مدیریت سهام در مسیر کسب سود بیشتر هستند لازم است با مطالعه در حوزه سرمایه گذاری بورس سهام خود در را این مسیر هدایت کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: پیشنهاد ما در خصوص سهام عدالت این است که مردم مدیریت سهام را به صورت حرفه ای خودشان به دست بگیرند که در این رابطه قاعدتا بدون مشورت از خبره ها در این حوزه نمی توان انتظار نتایج مثبت داشت.

وی با بیان اینکه اخذ مشورت های لازم از متخصصان بورس و همچنین شرکت های کارگزاری و متخصصین بازار سرمایه می تواند در آینده بازار بورس و سرمایه‌گذاری های مردم مفید باشد، افزود: مردم با مدیریت سهام عدالت می توانند دارایی های خود را به سبد سرمایه گذاری بازار سرمایه تبدیل کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: تبدیل دارایی ها به سبد سرمایه گذاری می تواند سهام افراد را از نوسانات مقطعی مصون سازد از این رو مردم با حضور در این بازار باید شرایط بهتری را برای دارایی های خرد و درشت خود فراهم کنند.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن