اخبار بورس

تمرکز بر فروش بیمه‌نامه‌های ترکیبی

تمرکز بر فروش بیمه‌نامه‌های ترکیبی

مدیرعامل بیمه آسیا گفت: تمرکز بر ارائه و فروش بیمه‌نامه‌های ترکیبی یکی از اولویت‌های بیمه آسیا در سال جاری است.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در نشست با کانون انجمن‌های صنفی نمایندگان این شرکت با تصریح درخشش بیمه آسیا در سال ۱۳۹۸ علیرغم بروز چالش‌ها و حوادث گوناگون به ویژه بحران ویروس کرونا، گفت: عملکرد ارزشمند و قابل دفاع بیمه آسیا در سال گذشته به ویژه کسب پرتفوی ۶۰ هزار میلیارد ریالی و کاهش قابل توجه نسبت خسارت، نقطه عطفی در حوزه فنی بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور است.

وی با اظهار امیدواری و نگاه خوش بینانه به عملکرد این شرکت در سال جاری، اظهار داشت: تمرکز بر ارائه و فروش بیمه نامه‌های ترکیبی یکی از اولویت‌های بیمه آسیا در این سال است. نایب رییس هیات مدیره بیمه آسیا با اشاره به حرکت صنعت بیمه به سمت فعالیت‌های الکترونیکی و گسترش فعالیت در فضای مجازی و اینشورتک‌ها بیان داشت: شبکه فروش حرفه‌ای و توانمند بیمه آسیا باید با تدابیر و تمهیداتی، توانمندی خود در فعالیت‌های الکترونیکی را تقویت کند.

بهروز ناظمی، عضو هیات مدیره و معاون امور استان‌ها و شبکه فروش بیمه آسیا نیز در این نشست در سخنانی با تاکید بر تقویت ارتباط بین شبکه فروش و بدنه شرکت، گفت: همکاری تنگاتنگ شبکه فروش و بدنه کارشناسی شرکت باید از طریق تبادل اطلاعات و چالش ها و پیگیری کارها تداوم پیدا کند و گفتمان جدیدی ایجاد شود.

بنابراین گزارش، در این نشست، اعضای کانون انجمن‌های صنفی نمایندگان بیمه آسیا نیز به بیان نقطه نظرات خود در زمینه فروش آنلاین بیمه‌نامه‌ها و چالش‌های فروش در شرایط بحران ویروس کرونا پرداختند و گزارشی از فعالیت های این کانون ارائه دادند. اعضای این کانون همچنین از مدیرعامل بیمه آسیا به جهت نگرش حمایتی وی از شبکه فروش به ویژه اجرای طرح حمایتی پرداخت علی الحساب کارمزد به نمایندگان تشکر و قدردانی کردند.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن