اخبار بورس

تغییر بنیادی دسته سفارش شرکت‌های بورسی/ سفارش‌های پنهان حذف شد

تغییر بنیادی دسته سفارش شرکت‌های بورسی/ سفارش‌های پنهان حذف شد

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دسته سفارش‌های خرید و فروش به همراه حجم نمایش و حداقل قیمت از شنبه آینده ۲۴ خرداد ماه ۹۹ در بورس تهران تغییر می‌کند.

به گزارش ایبِنا، در اطلاعیه معاون بازار شرکت بورس تهران آمده است: از شنبه هفته آینده (۲۴ خرداد) سه تغییر در مورد سفارش‌های خرید و فروش، حجم نمایش سفارش‌های دو بخشی و حداقل تغییر قیمت عملی می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه دسته سفارش خرید یا فروش برای سهام دارای قیمت یک ریال تا ۵۰۰ تومان معادل ۴۰۰ هزار سهم، بیش از ۵۰۰ تا هزار تومان معادل ۲۰۰ هزار سهم، بین هزار تا ۱۰ هزار تومان معادل ۱۰۰ هزار سهم و بیش از ۱۰ هزار تومان ۵۰ هزار سهم تعیین شده است.

همچنین ارسال سفارش ها صرفا به صورت آشکار امکان پذیر بوده و قابلیت ارسال سفارش های دو بخشی آشکار و پنهان امکان پذیر نخواهد بود. بر اساس این گزارش، حداقل تغییر در قیمت سفارش های وارده در سامانه معاملات برای کلیه نمادهای معاملاتی به ۱۰ ریال افزایش می یابد.

اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران درباره تغییر بنیادی دسته سفارش شرکت‌های بورسی

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  موافقت بانک مرکزی با برگزاری مجمع بانک گردشگری
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن