اخبار بورس

تایید عضویت رضا مصطفوی در هیات مدیره بیمه میهن

تایید عضویت رضا مصطفوی در هیات مدیره بیمه میهن

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صلاحیت حرفه‌ای رضا مصطفوی را برای عضویت در هیات مدیره بیمه میهن تأیید و ابلاغ کرد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه میهن؛ بیمه مرکزی جمهوی اسلامی ایران در ابلاغیه‌ای صلاحیت حرفه‌ای رضا مصطفوی را برای عضویت در هیات مدیره شرکت بیمه میهن تایید و ابلاغ کرد.

اعضای هیات مدیره بیمه میهن پیشتر رضا مصطفوی را که به نمایندگی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای عضویت در هیات مدیره معرفی شده بود، برای انجام تشریفات اداری و احراز صلاحیت حرفه‌ای به بیمه مرکزی معرفی کرده بودند.

اعضای هیات مدیره بیمه میهن همچنین به اتفاق آراء رضا مصطفوی را به عنوان مدیرعامل بیمه میهن برگزیده و برای انجام تشریفات اداری و احراز صلاحیت به بیمه مرکزی معرفی کرده‌اند.

مصطفوی دارای مدرک کارشناسی مدیریت بیمه از دانشکده علوم اقتصادی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران است و هم اکنون دانشجوی دکترا در رشته مدیریت تطبیقی و توسعه در مرحله دفاع از رساله است. وی مدرس دانشگاه و از مدیران ارشد و خوشنام صنعت بیمه کشور با سابقه بیش از دو دهه مدیریت و دارای سوابق پژوهشی متعددی در حوزه بیمه است.

مصطفوی همچنین دارای سوابق اجرایی و فنی در شرکت های بیمه آسیا و ایران بوده و مدیر آموزش و توسعه بیمه مرکزی، مدیر کل پذیرش موسسات و دفاتر بیمه‌ای، مدیرکل دفتر مبارزه با پولشویی و مدیرکل توسعه مدیریت ریسک بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را در کار نامه خود دارد.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن