اخبار بورس

تاکید سرپرست بیمه میهن بر بهبود عملکرد و جذب پرتفوی متوازن

تاکید سرپرست بیمه میهن بر بهبود عملکرد و جذب پرتفوی متوازن

سرپرست بیمه میهن بر لزوم بهبود عملکرد، شناسایی پتانسیل‌های بیمه‌ای، جذب پرتفوی متوازن بیمه‌ای و ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران و نیز ایجاد شبکه فروش توانمند برای توسعه فروش تاکید کرد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه میهن؛ عبدالله رحیم لوی بنیس در نخستین سفر استانی به خراسانی رضوی رفت و از سرپرستی شعبه این شرکت در مشهد بازدید و با کارکنان و شبکه فروش و همچنین با مقامات شهرداری مشهد دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در بازدید از سرپرستی شعبه مشهد از نزدیک در جریان فعالیت های این شعبه قرار گرفت و با کارکنان شعبه صمیمانه به گفت‌وگو نشست و از تلاش‌های آنان در پیشبرد امور و اهداف شرکت قدردانی کرد.

سرپرست بیمه میهن بر لزوم بهبود عملکرد، جلب رضایت مشتریان، شناسایی پتانسیل‌های بیمه‌ای استان و استفاده از آنها، جذب پرتفوی متوازن بیمه‌ای و ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران و نیز ایجاد شبکه فروش توانمند برای توسعه فروش تاکید کرد.

دیدارهای جداگانه با کارگزاری رسمی بیمه آرکا و منتخب نمایندگان بیمه

مدیرعامل کارگزاری رسمی بیمه آرکا بیمه رسان بارثاوا مجری قرارداد نظام مهندسی خراسان رضوی نیز با رحیم لو دیدار کرد و موضوع تفاهم نامه نظام مهندسی خراسان رضوی و بیمه میهن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این نشست ابعاد مختلف تفاهم نامه منعقده و نحوه سرویس دهی به مهندسان ناظر ساختمان بررسی و راهکارهای پیشنهادی برای اجرای مطلوب آن ارائه شد.

گفتنی است بر اساس تفاهم نامه‌ای که سال گذشته فیمابین سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی و شرکت بیمه میهن منعقد شد، امکان صدور بیمه نامه مسئولیت مهندسین با شرایط ویژه برای مهندسان ناظر فراهم شده است.

بیشتر بخوانید  درخواست ۳۵ شرکت برای ورود به بورس

بر اساس این گزارش، همچنین در دیدار و گفت‌وگوی نماینده شبکه فروش ونمایندگان استان با رحیم لو، مسائل و مشکلات نمایندگان و شبکه فروش هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم ارایه شد.

سرپرست بیمه میهن در ادامه سفر خود به خراسان رضوی همچنین با مقامات شهرداری و اعضای شورای شهر مشهد نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار، فرصت‌های همکاری دوجانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر لزوم توسعه همکاری‌ها در راستای استفاده از ظرفیت های طرفین تاکید شد.

منبع : ایبنا

برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن