اخبار بورس

بیمه ایران معین افزایش سرمایه داد

بیمه ایران معین افزایش سرمایه داد

مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه ایران معین با افزایش سرمایه این شرکت از ۲۵۰ میلیارد تومان به چهارصد میلیارد تومان از محل سود انباشته و مطالبات سهامداران موافقت کرد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه ایران معین، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه ایران معین با حضور ۱۰۰ درصد سهامداران، حسابرسان سازمان حسابرسی، نماینده بیمه مرکزی و هیات مدیره این شرکت در ۲۶ خرداد ماه سال جاری در محل دفتر ارتباطی تهران برگزار شد.

در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه ایران معین پس از انتخاب غلامرضا اسلامی پناه به عنوان رییس مجمع، مولایی، طباطبایی و حقیقی به عنوان ناظرین و منشی مجمع انتخاب و مجمع پس از استماع گزارش توجیهی هیات مدیره و حسابرس، با افزایش سرمایه شرکت از ۲۵۰ میلیارد به ۴۰۰ میلیارد تومان از محل سود انباشته و مطالبات سهامداران موافقت کرد.

داریوش محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین پس از موافقت مجمع با افزایش سرمایه ضمن قدردانی از حمایت محمد رضایی مدیرعامل و هیات مدیره بیمه ایران از افزایش سرمایه و اصلاح ساختار مالی این شرکت گفت: افزایش سرمایه امروز، بیمه ایران معین را در ردیف ۵ شرکت اول صنعت بیمه از حیث سرمایه قرار داده و انشالله سرآغاز فصلی نو در بیمه ایران معین خواهد بود.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن