بخش تبلیغات

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن هایی است که امروزه به شدت مورد توجه کاربران و به خصوص کاربران ایرانی قرار گرفته است. به همین علت هم بسیاری از کسب و کارها تصمیمی گرفتند تا از پتانسیل های بالای این پلتفرم استفاده کرده و کسب و کار خود را به آن منتقل کنند. یکی از مهمترین مسئله ها برای هر صفحه ی اینستاگرامی بیزینسی فالوورها یا دنبال کننده های ان هستند. لذا می توان خیلی راحت برای خرید فالوور اینستاگرام اقدام کرد. اما چگونه؟ در این قسمت از بورس تایمز قصد داریم تا به صورت کامل و جامع به بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام یعنی مای ممبر بپردازیم و نحوه ی خرید از آن در کنار مزیت های خرید و نیز اهمیت آن را شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

چرا خرید فالوور اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است؟

پیش از این که به نحوه ی خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم لازم است تا در گام نخست ببینیم اصلا چرا باید این کار را انجام دهیم؟ این خرید فالوور فیک یا خرید فالوور واقعی چه اهمیتی می تواند برای ما و صفحه مان داشته باشد؟ قصد شما از راه اندازی کسب و کارتان در اینستاگرام چیست؟ قطعا پیدا کردن افرادی که محصولات و یا خدمات شما را خریداری کنند و سبب درآمدزایی برای شما شوند. در ابتدایی که شما صفحه ی کاری تان در اینستاگرام را راه اندازی می کنید تعداد فالوور زیادی ندارید و نهایتا تنها می توانید دوستان و افراد خانواده تان را داشته باشید. پس این موضوع مهم پیش می آید که چطور می توانیم برای افزایش تعداد فالوور هایمان کاری کنیم؟ پاسخ ساده است : خرید فالوور اینستاگرام. البته که راه های بسیار زیاد دیگری برای این کار وجود دارند اما اگر به دنبال ساده ترین آنها که در عین حال بهترین بازدهی را در کوتاهترین زمان ممکن نصیب شما کند می گردید بهتر است همین روش خرید را انتخاب کنید. به این وسیله صفحه ی شما زودتر اصطلاحا بالا می آید و شما می توانید راحت تر و بهتر کسب و کار خود را گسترش دهید.

چطور می توانیم خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟

در قسمت قبلی فهمیدیم که خرید فالوور اینستاگرام تا چه اندازه می تواند مهم باشد و به کسب و کار ما کمک کند تا پیشرفت داشته باشد و توسعه پیدا کند. اما ممکن است بپرسید چگونه می توان این کار را انجام داد؟ آیا خود اینستاگرام چنین خدماتی ارائه می دهد؟ در جواب باید بگوییم خیر، اینستاگرام در این زمینه کاری انجام نمی دهد و حتی اگر متوجه چنین موضوعی شود برای صفحه ی شما بد می شود و حتی ممکن است به حدی گران تمام شود که صفحه تان از دست برود. البته که این مورد بیشتر در مورد فالوورهای فیک و یا به طور کلی بازخوردهای فیک خریداری شده رخ می دهد و در صورتی که فالوور واقعی خریداری کنید با این مشکل ها درگیر نخواهید بود. برای خرید فالوور اینستاگرام می توانید از سایت هایی استفاده کنید که به همین منظور وجود دارند. با توجه به رشد روزافزون اینستاگرام و نفوذ آن به زندگی های ما سایت هایی به وجود آمده اند که خدمات متنوع و مختلفی در زمینه ی اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی ارائه می دهند و افراد و دارنده های صفحه های اجتماعی می توانند از آنها بهره ببرند. یکی از معتبرترین این صفحه ها که خدماتی که ارائه می دهد بازدهی بالایی دارند سایت مای ممبر است. شما به کمک این سایت حرفه ای و معتبر می توانید خدمات مختلف اینستاگرام نظیر خرید فالوور فیک اینستاگرام، خرید فالوور واقعی، خرید فالوور پاپ آپ ، خرید ویو، خرید کامنت، خرید لایک ارزان اینستاگرام، منشن و سایر مواردی از این دست را دریافت کرده و از آنها برای صفحه تان بهره ببرید.

بیشتر بخوانید  از اسباب کشی منزل تا نظافت منزل با اپلیکیشن کاربردی استادکار

مزیت های خرید فالوور اینستاگرام از سایت مای ممبر چیست؟

اینستاگرام2

قطعا هر کاری که انجام می دهیم یا قرار است انجام دهیم می بایست از بعد مزیت ها بسیار قوی باشد تا ما متقاعد شویم از ان استفاده کنیم و خود را از مزیت های آن بهره مند سازیم. این امر در مورد خرید فالوور اینستاگرام از سایت مای ممبر هم صدق می کند و مزیت هایی که این سایت برای ما در بر دارد می تواند ما را ترغیب به استفاده از خدمات این مرجع نماید. نخستین مزیت این سایت این است که کاملا معتبر است و شما می توانید به عنوان یک مرجع معتبر روی آن حساب کرده و سفارش های دریافت خدمات خود را به آن ارائه داده و از مزیت هایش بهره مند گردید. مورد بعدی این است که این مرجع بسیار شفاف عمل می کند. یعنی نمونه ی کارهای خود را برای کاربر به نمایش می گذارد تا کاربر بتواند با مشاهده ی آنها راحت تر تصمیم بگیرد. علاوه بر این مای ممبر رنج گسترده ای از پکیج ها را برای مشتری های خود ارائه می دهد که افراد می توانند بسته به نیازی که دارند و در عین حال بودجه ای که می خواهند به این کار اختصاص دهند یکی از آنها را انتخاب کنند. مزیت این پکیج ها این است که هر فردی با هر بودجه ای می تواند از این خدمات بهره مند شود و خدمات منحصر به افرادی که بودجه ی بالایی دارند نمی باشد. از جمله مزیت های دیگر استفاده از این سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تایم سفارش گیری بسیار کوتاه و عدم اتلاف وقت
 2. تضمین سفارش هایی که به ثبت رسیده اند
 3. تضمین بازگشت وجه پرداخت شده در صورت عدم رضایت
 4. ارائه ی خدمات پشتیبانی به صورت شبانه روزی
بیشتر بخوانید  آنتی اسکالانتAnti Scalant  یا ضد رسوب  چیست؟

پروسه ی خرید فالوور اینستاگرام از سایت های ارائه دهنده ی خدمات به چه صورت است؟

برای این که بتوانید نسبت به خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید در گام نخست می بایست یک مرجع معتبر برای این کار پیدا کنید. پس از این که سایتی که برای دریافت این خدمات مناسب باشد را پیدا کردید می بایست پکیج مورد نظر و یا سفارش خود را انتخاب کنید. در سایت ها عموما رنج گستره ای از پیشنهادات وجود دارند که شما می توانید بسته به نیازی که خود و صفحه تان دارید انها را  انتخاب کنید. پیشنهادات هم به صورت تکی و هم به صورت پکیج ارائه می شوند. برای نمونه شما تنها می توانید برای خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید یا در صورتی که تمایل به خرید خدمات متنوع نظیر لایک، کامنت، فالوور، ویو  … را دارید پکیج مناسب خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب شما به صفحه ای راهنمایی می شوید که در آن یک فرم وجود دارد که می بایست آن را کامل کنید. در این فرم اطلاعاتی نظیر شماره تلفن همراه شما، آیدی صفحه ای که می خواهید این خدمات را برای ان دریافت کنید و … وجود دارند. پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه ی خدمات مورد نظر مشا بلافاصله می توانید آن را برای صفحه تان داشته باشید و از مزیت های آن بهره مند شوید.

خدمات سایت های ارائه دهنده ی خدمات شبکه های اجتماعی

همانطور که گفتیم مرجع ها و سایت هایی وجود دارند که شما می توانید به وسیله ی آنها خدمات مورد نیاز خود در زمینه ی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام را دریافت کنید. اما این پرسش مطرح می شود که این خدمات شامل چه مواردی هستند؟ در زیر به شرح این خدمات خواهیم پرداخت:

 1. خرید فالوور اینستاگرام: که خود انواع مختلفی از فالوورها را در بر می گیرد. شما به وسیله ی این سایت های خرید فالوور می توانید فالوورهای فیک، فالوورهای واقعی، فالوور های ایرانی، فالوورهای خارجی، فالوورهای پاپ آپ، فالوورهای پوش آپ و سایر مواردی از این دست را خریداری کنید.
 2. خرید لایک اینستاگرام
 3. خرید کامنت اینستاگرام
 4. خرید ویو استوری، ویدیوها، آی جی تی وی و …
 5. خرید منشن
 6. خرید خرید دایرکت
 7. خرید انواع مختلف تبلیغات
 8. و بسیاری موارد دیگر
بیشتر بخوانید  لزوم استفاده از پارتیشن شیشه ای یا اداری

چند نکته در مورد دریافت خدمات از سایت های خرید فالوور

اینستاگرام3

گاها برخی از سایت هایی که خدمات مختلفی را برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یا تلگرام و غیره ارائه می دهند در کنار این خدمات برخی کارهای جانبی هم انجام می دهند که با ترکیب این خدمات دریافت شده شما می توانید صفحه تان را بهتر مدیریت کنید و وضعیت آن را به شدت بهبود ببخشيد. مثلا وقتی شما برای خرید فالوور اقدام می کنید در گام بعدی مهم است که تعداد لایک های صفحه تان با این تعداد فالوورها تناسب داشته باشد. پس می بایست در کنار خرید این خدمات از خدمات جانبی خرید لایک اینستاگرام هم بهره مند شوید.

مورد بعدی این که سعی کنید پیش از انتخاب قطعی سایت مورد نظر خوب تحقیق کنید و حتی صفحه هایی را که از این مرجع خدمات دریافت کرده اند آنالیز کنید تا ببینید آیا بازدهی مناسبی دریافت کرده اند یا خیر. علاوه بر این همواره سعی کنید برای دریافت بازخوردهای بهتر و بازدهی بالاتر برای خرید فالوورهای واقعی و در عین حال ایرانی اقدام کنید.

نتیجه گیری

یکی از مهمترین مباحث موجود در زمینه ی اینستاگرام فالوورهای یک صفحه است. خیلی از پیج ها برای بهبود صفحه ی خود اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. نکته ی مهم این است که این کار می بایست حتما از سایت های معتبر و مطمئن انجام شود تا بازدهی مورد نظر دریافت گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن