آموزش بورس

با ۳۰ میلیون تومان می توان از بورس درآمد ماهیانه داشت؟

از ما زیاد سوال می‌شود که با یک سرمایه ۲۰ یا ۳۰ میلیون تومانی ما می‌توانیم در بورس فعالیت کنیم؟ جواب بنده بله است حتی با مبالغ کمتری هم می‌توانید در بورس سرمایه گذاری کنید. اما آن‌هایی که از بورس توقع در آمد ماهیانه دارند و می‌خواهند بالاخره چند میلیون تومان در بیاورند که امورات روزمره آن‌ها بگذرد اصلا با پول‌های سی میلیون و بیست میلیون تومان نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. ممکن است که یک ماه‌هایی وضع خوب باشد یک بازدهی خوبی کسب کنند مثلا در یک ماه ۴۰% ۵۰% ۶۰% بازدهی باشه که خب با یک سرمایه بیست یا سی میلیون تومانی درآمد خوبی را برایتان ایجاد می‌کند اما این ماه‌ها واقعا انگشت شمارند که مثلا دو سه سال یک بار شاید این اتفاق یک بار بیافتد حتی شاید هم کمتر. من معمولا توصیه‌ام این است که عموم افرادی که هستند و در حال مشغول بیزینسی می‌باشند کار اصلی خود را حفظ کنند اما پس اندازی داشته باشند و پس اندازی را به سهام تبدیل کنند و این را همینطور ادامه بدهند.

ببینید زمانی که ما کم کم به سن بازنشستگی برسیم که انشالله یک درآمد حقوق بازنشستگی خواهیم داشت اما قطعا آن پاسخگوی نیازهای ما نخواهد بود و آن زمان احتیاج داریم که درآمد ثانویه‌ای داشته باشیم تا آن وقت که الان به نظرمان نمی‌آید ممکن است مثلا ماهی پانصد هزار تومان یا ماهی یک میلیون تومان به این سرمایه افزوده می‌شود و آن زمان سرمایه خیلی بزرگی خواهد شد و هم می‌توانید از اصل و فرع آن را استفاده کنیم و هم از سودهایش بهره‌گیری نماییم و هم از اصل پول استفاده کنیم و در آن زمان اثرش را خواهیم دید. لذا اگر بخواهم خلاصه بگویم با سرمایه‌های کوچک در آمد ثابت ماهیانه نخواهید داشت و با پس انداز و سرمایه‌های کوچک در بورس سرمایه گذاری کنید و بدون این که توجه به درآمد کوتاه مدتش داشته باشید به دید بلند مدت سرمایه گذاری نمایید.

بیشتر بخوانید  نظر یکی از دانشجویان دوره آموزش بورس نخبگان خانه سرمایه

The post با ۳۰ میلیون تومان می توان از بورس درآمد ماهیانه داشت؟ appeared first on خانه سرمایه.

منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن