اخبار بورس

بازدهی ۱۰۰ درصدی شاخص بورس در ۴۸ روز معاملاتی

بازدهی ۱۰۰ درصدی شاخص بورس در ۴۸ روز معاملاتی

شاخص بورس از ابتدای امسال در مدت ۴۸ روز معاملاتی، با ثبت بیش از ۵۱۵ هزار واحد رشد، بازدهی ۱۰۰ درصدی را در این مدت نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده است.

به گزارش ایبِنا، در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در سال جاری در مدت ۴۸ روز معاملاتی، تعداد ۴۰۸ میلیارد و ۶۳۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۰۸۵ هزار و ۶۳۸ میلیارد ریال در ۵۷ میلیون و ۹۲۴ هزار و ۴۰۵ دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۲۴۶ میلیارد و ۱۶۹ میلیون سهم به ارزش ۲۰۵۹ هزار و ۴۵۱ میلیارد ریال در ۲۵ میلیون و ۶۳۴ هزار و ۸۶۲ نوبت در بازار اول؛ ۱۵۲ میلیارد و ۶۷۶ میلیون سهم به ارزش ۱۸۸۴ هزار و ۴۴ میلیارد ریال در ۳۱ میلیون و ۵۶۷ هزار و ۶۷۹ نوبت در بازار دوم؛ ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار هزار برگه به ارزش ۱۵ هزار و ۳۹۸ میلیارد ریال در ۴ هزار و ۵۷۸ نوبت در بازار بدهی، ۸۵۰ هزار قرارداد به ارزش ۱۴۷۶ میلیارد ریال در ۳۲ هزار و ۵۲۹ نوبت در بازار مشتقه و ۹ میلیارد و ۷۷۶ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۲۵ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال در ۶۸۴ هزار و ۷۵۷ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۵۱۲ هزار و ۹۰۰ واحد آغاز کرده است، تاکنون با ۵۱۵ هزار و ۶۳۸ واحد رشد، معادل ۱۰۰.۵۳ درصد افزایش را به ثبت رسانده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۳۹۶ هزار و ۵۷۹ واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۹۶۳ هزار و ۳۱۶ واحدی به ترتیب ۱۰۹.۳۳ و ۸۸.۵۳۳ درصد افزایش داشته‌اند.

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن