اخبار بورس

افزایش۳۶ درصدی درآمد یک تامین سرمایه بانکی

افزایش۳۶ درصدی درآمد یک تامین سرمایه بانکی

تامین سرمایه بانک ملت با انتشار گزارش عملکرد شهریور و ۶ ماهه سال جاری از تحقق ۲۸۳.۷ میلیارد تومان درآمد و رشد ۳۶ درصدی نسبت به مدت مشابه گذشته خبر داد.

به گزارش ایبِنا، با صدور یک اطلاعیه شفاف سازی در سامانه کدال، شرکت تامین سرمایه بانک ملت با سرمایه ۷۰۰ میلیارد تومانی، گزارش عملکرد شهریور و ۶ ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد.

در ادامه شفاف سازی مالی این شرکت آمده است که «تملت» در مدت یک ماهه از ارائه خدمات مشاوره مالی، بازارگردانی و سود اوراق بهادار، سود سپرده بانکی، مدیریت وجوه نقد، تعهد پذیره‌ نویسی و تعهد خرید سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۲.۸ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

از سویی دیگر جزییات این اطلاعیه شفاف سازی مالی نشان می‌دهد که بیشترین و کمترین درآمد حاصل در این دوره از ارائه خدمات بازارگردانی و سود اوراق بهادار با ۳۵.۴ میلیارد تومان و سود سپرده بانکی، مدیریت وجوه نقد با ۷.۶ میلیون تومان حاصل شده است. این شرکت بورسی در عملکرد ۶ ماهه ۲۸۳.۷ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه گذشته ۳۶ درصد رشد داشته است.

آخرین وضعیت شفاف سازی مالی تامین سرمایه بانک ملت

افزایش۳۶ درصدی درآمد یک تامین سرمایه بانکی

منبع : ایبنا

بیشتر بخوانید  ادامه سقف شکنی بورس
کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن