اخبار بورس

آمادگی معامله سهام دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی در بورس

آمادگی معامله سهام دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی در بورس

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری بازار سرمایه ایران، این شرکت به عنوان پانصد و شصت و یکمین شرکت در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران گروه سرمایه‌گذاری‌ها و بخش سایر واسطه‌گری‌های مالی و با نماد "وسزنجان" آماده انجام معامله خواهد بود.

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری استان استان زنجان ۴۷ هزار و ۵۳ میلیارد ریال است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی این شرکت، سرمایه جدید ثبت شده بر اساس ارزش پرتفوی مورخ یکم تیرماه ۱۳۹۹ تعیین شده و لازم است سهامداران فعلی شرکت، برای تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در اطلاعیه دیگری خبر از گشایش نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی(وسمرکز) داده و افزوده است: از امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۹۹ نماد معاملاتی این شرکت برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، به عنوان پانصد و شصت و سومین شرکت در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران گروه سرمایه گذاری ها و بخش سایر واسطه گری های مالی در نماد "وسمرکز " آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری استان مرکزی ۷۷ هزار و ۹۷۲ میلیارد ریال است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی شرکت سرمایه گذاری استانی یاد شده، سرمایه جدید ثبت شده شرکت بر اساس ارزش پرتفوی مورخ یکم تیرماه ۱۳۹۹ تعیین شده است. همچنین لازم است سهامداران فعلی شرکت، کارگزار ناظر خود را تعیین کنند.

بیشتر بخوانید  حذف مراجعات حضوری برای احراز هویت بورسی

منبع : ایرنا

کانال تلگرام بورس تایمز
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن