عمومی/public

آخرین خبرها درباره ارتقای امنیت و قدرت شبکه بیت کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شبکه بیت کوین هرگز قدرتمندتر از این نبوده است؛ زیرا قدرت پردازش محاسباتی پروتکل در روز چهارشنبه به بالاترین سطح خود رسید. در واقع، هش ریت شبکه برای اولین بار به محدوده 300 EH/s نزدیک شد.
آخرین رکورد هش ریت شبکه بیت کوین در 2 می 2022 اتفاق افتاد که طی آن، این رقم به 275.01 EH/s رسیده بود. بالاترین میزان هش در روز چهارشنبه تنها 2.73 درصد با رسیدن به محدوده 300 EH/s فاصله داشت.
طبق گزارش‌ها، هش ریت بیت کوین به قدری بالا بوده که الگوریتم تنظیم سختی (DAA) که انتظار می‌رفت سختی شبکه را کاهش دهد، در عوض آن را 1.29 درصد افزایش داد. سه روز پیش در 7 ژوئن، انتظار می‌رفت که این عدد 0.51٪ کاهش یابد. علی‌رغم افزایش 1.29 درصدی، سختی شبکه همچنان کمتر از 31.25 تریلیون ثبت‌شده در 10 مه 2022 است. سختی شبکه در حال حاضر 30.28 تریلیون است و انتظار می‌رود که تا تاریخ 21 ژوئن در این محدوده باقی بماند.

برای آشنایی بیشتر با هش‌ ریت این مقاله را بخوانید.

در این میان، آمارهای سه روزه نشان می‌دهند که Foundry USA با 52.42 EH/s، برترین استخر استخراج بیت کوین بوده است.
هش‌ ریت فعلی و نرخی که برای استخراج 1600 بلاک بعدی لازم است، تغییر سختی را تعیین می‌کند. در حال حاضر، با استفاده از معیارهای امروزی، انتظار می‌رود که سختی شبکه بیت کوین 1.52 درصد نسبت به موقعیت فعلی افزایش یابد، اما این تخمین احتمالاً تغییر خواهد کرد.

نوشته آخرین خبرها درباره ارتقای امنیت و قدرت شبکه بیت کوین اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع

Reporter

احمد رضایی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن