دیگر رسانه ها

7 شرکت برتر تولید و با بیشترین سود آوری پمپ در جهان

با ما همراه باشید تا 7 شرکت برتر و سودآور تولید پمپ در جهان را به شما معرفی نماییم.

شرکت گراندفوس

گرانفوس یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان پمپ در جهان است. این شرکت در سال 1945 توسط پول داو جانسون از زیرزمین خود در بجررینگبرو ، دانمارک تاسیس شد. این شرکت در سرتاسر جهان حضور بالایی دارد. محصولات آنها را می توان در 56 کشور جهان از جمله ایران یافت.

تولیدات شرکت گرانفوس

این شرکت طیف گسترده ای از پمپ ها از جمله پمپ قیمت مناسب سانتریفیوژی ، پمپ آب و پمپ پکیج و … را تولید می کند.

شرکت فلوسرو

تخصص فلوسرو در تولید انواع پمپ آب به قرن 18 و اولین کاربرد موتورهای پمپاژ بخار ردیابی کند. از آن زمان، فلو سرو به یک نیروی محرکه در بازار جهانی پمپ تبدیل شده است. این شرکت همچنین یکی از بهترین تولید کنندگان پمپ در جهان است

پمپ‌ها فلو سرو و سیستم‌های گریز از مرکز، جابجایی مثبت و ویژه اجزای کلیدی در صنایع نفت و گاز، هیدروکربن و فرآوری شیمیایی، تولید برق و منابع آب و همچنین فرآیند عمومی و بازار صنعتی هستند.

تولیدات شرکت فلوسرو

طیف وسیعی از پمپ های شرکت عبارتند از:

  • پمپ های اورهنگ
  • پمپ های عمودی طبقاتی
  • پمپ های وکیوم

شرکت  گولدز

از زمان آغاز به کار اولین پمپ تمام فلزی در اواسط دهه 1800، مهندسان پمپ ITT Goulds Pumps با صنایع در سراسر جهان همکاری نزدیکی داشته اند تا محصولات و فناوری های نوآورانه پمپ مورد نیاز برنامه های کاربردی خود را توسعه دهند. این شرکت همچنین یکی از بهترین تولید کنندگان پمپ در جهان

گولدز پمپ یک رهبر جهانی در هیدرولیک، علم مواد، طراحی مکانیکی و دینامیک سیالات است، با تجربه گسترده در تقریباً هر نوع درایور، یاتاقان، آب بندی، لوله کشی و پیکربندی نازل، طراحی فلنج و صفحه پایه برای پاسخگویی به اکثر نیازهای کاربرد پمپ در بخش ها. از جمله مواد شیمیایی، مواد غذایی و آشامیدنی، فرآیندهای صنعتی، نفت و گاز و تولید برق میشود.

شرکت ksb

با درآمد فروش 2.2 میلیارد یورو، گروه KSB یکی از تامین کنندگان پیشرو پمپ ها، شیرها و سیستم انتقال آب در جهان است. در سرتاسر جهان، KSB بیش از 16000 نفر را استخدام می کند – همه متعهد به ارائه خدمات عالی و بالاترین کیفیت محصول هستند.

KSB متخصص یکی از بهترین تولید کنندگان هم از نظر کیفیت و هم قیمت پمپ آب خانگی در جهان ها، شیرها و سیستم های خدمات ساختمان، صنعت، مهندسی آب، بخش انرژی و معدن است. به عنوان یک بازیگر جهانی، KSB خدمات ارائه می دهد و سیستم های هیدرولیک کاملی را برای حمل و نقل آب و فاضلاب در تمام صنایع تولید می کند.

شرکت سولزر

سولزر پیشرو جهانی در مهندسی سیالات است. این شرکت در فناوری های پمپاژ، هم زدن، اختلاط، جداسازی و کاربرد برای انواع سیالات تخصص دارد. مشتریان ما از تعهد ما به نوآوری، عملکرد و کیفیت و از شبکه پاسخگوی ما متشکل از 50 مرکز تولید در سطح جهانی و 100 مرکز خدمات در سراسر جهان بهره می برند.

KSB از زمان تأسیس در سال 1871 به طور مداوم در حال رشد بوده است. امروزه گروه با شرکت های فروش و بازاریابی، امکانات تولیدی و عملیات خدماتی خود در تمام قاره ها حضور دارد.

شرکت ابارا

گروه ابارا از زمان تاسیس به عنوان تولید کننده پمپ در سال 1912، تجارت خود را در زمینه فن ها و دمنده ها، چیلرها، کارخانه های محیطی و در نهایت صنعت ماشین آلات دقیق توسعه داده است و در طول تاریخ بیش از 100 سال خود به گسترش دامنه های تجاری خود ادامه می دهد.

نقاط قوت این شرکت در قابلیت های فناورانه شرکت است که به ما امکان می دهد محصولاتی را توسعه دهیم که مشکلات مشتریان و جامعه ما را حل کند و توانایی های ما برای ارائه این محصولات در سراسر جهان با خدمات و پشتیبانی لازم.

سازنده پمپ ها می گوید که آرزو دارد به تولید کننده ماشین آلات صنعتی تبدیل شود که تجارت خود را در مقیاس جهانی رشد و توسعه دهد و متعهد به انجام “چالش نامحدود به سمت رشد” است.

شرکت  شلمبرگر

همچنین در رتبه 5 برتر شلمبرگر ، یک شرکت مستقر در تگزاس قرار دارد. در صنعت نفت و گاز فعالیت زیادی دارد. تمرکز این شرکت بر خصوصیات، حفاری، تولید، مداخله و تکمیل است. پمپ های گریز از مرکز این شرکت برای سیستم های پمپاژ گاز و مایع کاربرد دارد. شلمبرگر همچنین یکی از بهترین تولید کنندگان پمپ در جهان است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن