بورس تایمز

۷۰ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده‌اند

۷۰ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده‌اند

داده‌های جدید حاکی از آن است که حجم سرمایه‌گذاری ۴۶ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال، کمتر از ۱,۰۰۰ دلار است و ۲۵ درصد آنها بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

به گزارش کوین تلگراف، این نظرسنجی جدید مشخص کرد که اکثریت قریب به اتفاق صاحبان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده آمریکا اولین سرمایه‌گذاری خود را در سال گذشته انجام داده‌اند.

همچنین بخوانید: سرمایه‌گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال؛چگونه راحت‌تر هودل کنید؟

حدود ۷۰ درصد از دارندگان آمریکایی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری در ارزهایی مانند بیت کوین را از سال ۲۰۲۱ آغاز کردند.

این نظرسنجی که اواسط دسامبر ۲۰۲۱ (آ‌‌ذر ۱۴۰۰) از بین حدود ۳,۱۰۰ آمریکایی بزرگ‌سال، برای سنجش دانش آنها درباره ارزهای دیجیتال صورت گرفت، نشان داد که ۶۸ درصد از پاسخ‌دهندگان در سال گذشته برای اولین بار با ارزهای دیجیتال آشنا شده‌اند. در حالی که ۲۱ درصد از آنها از ۲ سال پیش سرمایه‌گذاری در این حوزه را آغاز کرده بودند، ۱۲ درصد از پاسخ‌دهندگان اولین سرمایه‌گذاری خود را در حوزه ارزهای دیجیتال در ۴ سال گذشته انجام داده‌اند و اولین سرمایه‌گذاری ۹ درصد باقی‌مانده این افراد نیز بیش از ۴ سال قبل بوده است.

زمان ورود سرمایه‌گذاران خُرد آمریکایی به بازار ارزهای دیجیتال

یافته‌های این نظرسنجی نشان داد که پاسخ‌دهندگان، سرمایه‌گذاری زیادی روی ارزهای دیجیتال انجام نداده‌اند. ۴۶ درصد از شرکت‌کنندگان گزارش داده‌اند که ۱,۰۰۰ دلار یا کمتر در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند. یک‌چهارم این افراد نیز بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار از سرمایه خود را به این بازار اختصاص داده‌اند. این مطالعه همچنین نشان داد که هنوز شک و تردیدهای زیادی درباره صنعت ارزهای دیجیتال در اذهان مردم وجود دارد، به‌طوری که ۴۲ درصد از پاسخ‌دهندگان احساس می‌کنند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است. ۳۴ درصد از آنان نگران نبودِ مقررات کافی در این بازار هستند و ۲۴ درصد از پاسخ‌دهندگان خاطرنشان کردند که سرمایه کافی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ندارند.

۷۰ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده‌اند

در این باره بیشتر بخوانید

منبع

خروج از نسخه موبایل