نماد سایت بورس تایمز

مدیرعامل سلسیوس: قیمت بیت کوین امسال تا ۱۶۰,۰۰۰ دلار اوج می‌گیرد

مدیرعامل سلسیوس: قیمت بیت کوین امسال تا ۱۶۰,۰۰۰ دلار اوج می‌گیرد

در حالی که قیمت بیت کوین در محدوده ۳۰,۰۰۰ دلار معامله می‌شود، الکس ماشینسکی (Alex Mashinsky)، مدیر اجرایی سلسیون (Celsius)، معتقد است که اوج قیمت بیت کوین هنوز فرا نرسیده است و باید صبر کرد.

به گزارش کوین تلگراف، ماشینسکی در حاشیه کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ در میامی اعالم کرد که قیمت بیت کوین امسال به ۱۶۰,۰۰۰ دلار یا کمی پایین‌تر از ۱۶۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. او در این باره گفت:

اوج قیمت ۲۰۲۱ هنوز فرا نرسیده است.

او در ادامه با اشاره به اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیدن به اوج ۶۳,۰۰۰ دلاری گفت:

وقتی [یک داریی] با سرعتی بسیار بالاتر از حد انتظار، بیش از اندازه رشد می‌کند، در مسیر اصلاح قرار می‌گیرد. می‌توانید نگاهی به توییت‌های ماه مارس و فوریه من بیندازید و ببینید که گفتم سقوط و اصلاح در پیش است. من قیمت ۳۰,۰۰۰ دلار را پیش‌بینی کرده بودم. بیت کوین مثل یک فنر است، بیش از اندازه آن را کشیدیم و بیش از اندازه به آن فشار آوردیم. افراد بسیاری در این میان وجود داشتند که طمع کردند.

او علاوه بر قیمت بیت کوین به توییت‌های اخیر ایلان ماسک در ارتباط با این ارز دیجیتال هم اشاره کرد. به‌گفته ماشینسکی، ماسک به جامعه ارزهای دیجیتال کمکی نمی‌کند، بلکه بازار را دستکاری می‌کند. او از ماسک به‌عنوان یک «توریست ساده» در این حوزه یاد کرد.

او در بخشی از صحبت‌های خود گفت که پذیرش بیت کوین توسط تسلا بیش از آن که برای مصرف‌کننده سودآور باشد به نفع ماسک بوده است. ماشینسکی در این باره گفت:

اگر ثروتمندترین آدم روی زمین بخواهد بخواهد برای تسلا بیت کوین دریافت کند، باید از خودتان بپرسید که این معامله برای چه کسی سودآور است؟ از همان لحظه‌ای که خودروی تسلا بخرید، ارزشش کمتر از چیزی است که برای آن پول پرداخت کرده‌اید، ولی ارزش بیت کوین بیشتر می‌شود؛ به همین دلیل، این تبادل برای ایلان [ماسک] خوب است ولی برای شما خوب نیست.

رونی کوهن پاون (Roni Cohen Pavon)، مدیر بخش درآمد سلسیوس در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شرکتش فعالیت‌های خود را طی چند ماه آینده از بریتانیا به آمریکا منتقل خواهد کرد. او در این باره گفت:

به این نتیجه رسیدیم که بریتانیا بهترین مکان برای سلسیون در حوزه قانون‌گذاری و جنبه‌های جغرافیایی-سیاسی نیست.

او با اشاره به این مسئله که سلسیوس از این پس به‌عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود فعالیت می‌کند گفت:

تغییری در خدمات سلسیون ایجاد نمی‌شود. فکر می‌کنیم که روند انتقال به آمریکا تا اواسط ماه اوت (مرداد) به اتمام برسد.

مدیرعامل سلسیوس: قیمت بیت کوین امسال تا ۱۶۰,۰۰۰ دلار اوج می‌گیرد

در این باره بیشتر بخوانید

منبع

خروج از نسخه موبایل