کد خبر : 211940
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 شهریور 1402 - 10:07
دیدگاه‌ها برای ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender) بسته هستند

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

لندرور دیفندر در دهه‌ها برای مشاهیر و افراد ثروتمند انتخابی برای خودروی شهرت دار و اشرافی بوده است، اما با اینکه مسافران خود را مثل یک خودروی لوکس مراقبت می‌کند، همچنان دارای قابلیت خارج از جاده است که به معنای این است که می‌تواند به خوبی از روی فرش قرمز دور شود. امروز با یک

لندرور دیفندر در دهه‌ها برای مشاهیر و افراد ثروتمند انتخابی برای خودروی شهرت دار و اشرافی بوده است، اما با اینکه مسافران خود را مثل یک خودروی لوکس مراقبت می‌کند، همچنان دارای قابلیت خارج از جاده است که به معنای این است که می‌تواند به خوبی از روی فرش قرمز دور شود. امروز با یک مقاله دیگر از وب سایت نمیدونستم همراه شما خواهیم بود تا لند روور دیفندر را برای شما معرفی کنیم

معرفی ماشین لندرور دیفندر (Land Rover Defender )

اگر به ایده مشتاقی از مسیرزدایی خارجی علاقه دارید اما نمی‌توانید با یک خودروی ناهموار و غیر ترتیب‌دهی شده در طی روزهای کاری خود زندگی کنید، بهتر است به مدل 2024 لندروور دیفندر نگاه کنید.

در کنار رقبایی مانند جیپ رنگلر و لکسوس GX، دیفندر در واقع در مسیرهای تفریحی به لطف توانایی نیمه نامتوقفی که دارد، تماماً قابل توقف است. اما با گذشتن از فرمان آن برای انجام کارها و سفرها، جذابیت بیشتری دارد.

رفتار روی جاده‌ای آن نشان‌دهنده قابلیت حرکت در هر شرایطی است و مجموعه‌ای از گزینه‌های توان‌مندی موتور و سه نوع بدنه مختلف به شما امکان می‌دهد تا این اس یو وی را به نیازهای منحصر به فرد خود تنظیم کنید.

آیا می‌خواهید عامل جذابیت را بیشتر کنید؟ مدل دو دربه 90 را امتحان کنید. اگر تعت فرزندان زیادی دارید مدل با محور بلند 130 فضای بیشتری و یک سطر سوم صندلی کاربردی ارائه می‌دهد.

اغلب خریداران احتمالاً مدل میان‌اندازه 110 را ترجیح می‌دهند، زیرا اندازه‌های مشابهی به مدل 90 دارد اما کمی کاربردی‌تر است.

هر کدام از این مدل‌ها، شخصیت و ظاهری خاص دارند و حتی مدل‌های پایه‌ای نیز ارتقاء‌های بیشتری از نسل‌های خدماتی از پیشینیان کارآمد که مسئول راه‌اندازی برند لندروور بودند، ارائه می‌کنند.

بدنه و طراحی ظاهری  لندرور دیفندر (Land Rover Defender )

لند روور دیفندر  با طراحی خودش که به یادگاری مدل‌های قدیمی این خودرو می‌افتد، شخصیت خاصی را منتقل می‌کند. بدنه‌ای مقاوم و مستحکم با جزئیات خاص در خود، به این اتومبیل قابلیت‌های غیرقابل انکاری در محیط‌های سخت و دشوار می‌بخشد. همچنین طراحی شیک و زیبای آن نیز در محیط‌های شهری و خارج از جاده مورد توجه قرار می‌گیرد.

دیفندر 11.5 اینچ ارتفاع از زمین و توانایی عبور از 35 اینچ آب دارد که از حداکثر ارتفاع و توانایی شناوری **جیپ رنگلر** بیشتر است.

 

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

موتور، گیربکس و عملکرد لندرور دیفندر  (Land Rover Defender )

در زمینه موتور و عملکرد،  لند روور دیفندر  (Land Rover Defender ) با انتخاب‌های متنوع و قدرتمند، توانسته است تجربه‌ای منحصر به فرد را برای رانندگان خود فراهم کند. انواع موتورهای دیزلی و بنزینی با قدرت و توان خیره‌کننده، به این اتومبیل قابلیت پیشرفت در محیط‌های مختلف را می‌بخشند.

دیفندر با یک موتور استاندارد توربوشارژر چهار سیلندر جفت شده با یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته توان می‌گیرد. البته، هر مدلی دارای چهار چرخ محرک و دیفرانسیل قفل‌شونده برای غلبه بر زمین‌های خطرناک است.

دیفندر همچنین با موتور شش سیلندر خطی 3.0 لیتری موجود است که از یک سوپرشارژر الکتریکی و سیستم هیبریدی 48 ولت استفاده می‌کند.

مدل آزمایشی که استفاده شد با چرخباز بلند 130 با این پیشرانه در 6.2 ثانیه به 60 مایل بر ساعت رسید. خریدارانی که به دنبال عملکرد بیشتر هستند می‌توانند موتور سوپرشارژ V8 518 اسب بخار را انتخاب کنند که در آزمایشی که انحام داده شده دیفندر 90 را در تنها 4.4 ثانیه به 60 مایل بر ساعت رساند.

برخلاف نسل قبلی، دیفندر دارای سازه مونوکوک به جای شاسی بدنه-روی-چهارچوب است و محورهای جامد قدیمی را با تعلیق مستقل کامل جایگزین کرده است. تعلیق پایه از فنرهای مارپیچ استفاده می‌کند، اما می‌تواند با تعلیق هوایی قابل تنظیم که ارتفاع سواری را تغییر می‌دهد، ارتقا یابد.

 

 

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

مصرف سوخت و میزان مصرف واقعی در دنیای واقعی

رتبه‌بندی مصرف سوخت EPA برای مدل‌های مختلف دفندر مشابه است، مهم نیست که چه نوع موتوری زیر کاپوت قرار دارد. مدل 90 با موتور چهار سیلندر در شهر 18 مایل در گالن و در جاده 21 مایل در گالن دارای رتبه‌بندی مصرف سوخت است.

با گام به موتور شش سیلندر، میزان مصرف سوخت در شهر برای مدل 90 به 17 مایل در گالن کاهش می‌یابد، اما در جاده به 23 مایل در گالن افزایش می‌یابد.

مدل 110 با موتور شش سیلندر دارای تخمین‌های مشابه مدل 90 با موتور شش سیلندر است، اما مدل با محور بلند 130 برای شهر 17 مایل در گالن و برای جاده 21 مایل در گالن دارای میزان مصرف سوخت می‌باشد. نسخه V-8 مدل 110 برای شهر 14 مایل در گالن و برای جاده 19 مایل در گالن ارتقاء یافته است.

مدل 90 با موتور V-8 برای شهر 15 مایل در گالن و برای جاده 19 مایل در گالن دارای رتبه‌بندی مصرف سوخت خوبی است. در مسیر مصرف سوخت جاده‌ای با سرعت 75 مایل در ساعت، دفندر 110X با موتور شش سیلندر اختیاری تنها 18 مایل در گالن مصرف سوخت ارائه داد؛ مدل 130 تنها 19 مایل در گالن مصرف سوخت را در همان آزمایش به دست آورد. برای اطلاعات بیشتر درباره مصرف سوخت دفندر، به وب‌سایت EPA مراجعه کنید.

 

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

تجهیزات داخلی و تفریحات  لندرور دیفندر  (Land Rover Defender )

طراحی داخلی لند روور دیفندر  (Land Rover Defender ) با طرحی شیک و مدرن، تجربه رانندگی را به یک تجربه لوکس و مطلوب تبدیل می‌کند.

تجهیزات هوش مصنوعی، سیستم‌های اطلاعات و سرگرمی پیشرفته، صندلی‌های مرتبط با ماساژ و تنظیمات برقی، همگی به ایجاد یک محیط راحت و لوکس در داخل خودرو کمک می‌کنند

داشبورد دفندر دارای یک سیستم اطلاعات و سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10 اینچی است که از یک رابط کاربری جدید برای لندروور به نام Pivi Pro استفاده می‌کند؛ یک صفحه نمایش بزرگتر 11.4 اینچی نیز اختیاری است.

در مقایسه با رابط Touch Pro Duo مدل‌های دیگر لندروور، سیستم دفندر از یک صفحه نمایش لمسی تک استفاده می‌کند به جای دو صفحه نمایش، زمان پاسخ دهی سریع‌تری دارد و قادر به انجام به روزرسانی‌های نرم‌افزاری از طریق اینترنت برای نسخه‌های آینده است. Apple CarPlay و Android Auto هر دو به صورت استاندارد در دسترس هستند.

همچنین سیستم ماهواره‌نمایشی در داخل، یک سیستم صوتی شش بلندگویی و یک هات‌اسپات اینترنت درون‌خودرو نیز به صورت استاندارد موجود است.

سیستم‌های صوتی Meridian با 10 و 14 بلندگو نیز به عنوان ویژگی‌های اختیاری موجود هستند و خریداران دفندرهای با قدرت تر دریافت یک کلاستر دیجیتال و یک نمایشگر سر بالا نیز خواهند شد.

 

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

امنیت و فناوری رانندگی

متعلقات امنیتی و فناوری رانندگی در لند روور دیفندر  (Land Rover Defender ) به عنوان یک اتومبیل مدرن و جامع، نشان‌دهنده توجه سازندگان به ارتقاء سطح امنیت و راحتی رانندگی است.

سیستم‌های کمک به راننده و ایمنی هوش مصنوعی، از جمله ویژگی‌های جذاب این خودرو هستن

در میان فناوری‌های کمک راننده موجود، رنج روور دفندر چند سیستم منحصربفرد دارد که برای تردد در جاده‌های خاکی و کشیدن بار طراحی شده‌اند.

از ویژگی های کلیدی ایمنی میتوان به ترمز اضطراری خودکار استاندارد با تشخیص پیاده‌رو  , هشدار خروج از خط با کمک نگهداری خط , کنترل سرعت تطبیقی اشاره کرد

 

ماشین لندرور دیفندر( 2024 Land Rover Defender)

سخن پایانی

در نهایت، لند روور دیفندر  (Land Rover Defender )  با ترکیب شخصیت خارجی منحصر به فرد، قابلیت‌های آفرود برتر و تجهیزات داخلی لوکس، به عنوان یک اتومبیل چندکاره و برتر در دسته خود، جا به جایی ایجاد کرده است.

این خودرو با توانایی پیشرفت در محیط‌های مختلف، ارائه تجربه رانندگی متفاوت و لذت‌بخش را به خریداران خود ارائه می‌ده

تمام مدل‌ها دارای سیستم چرخ‌های همه‌چرخ متحرک، سیستم تنظیم ارتفاع هوا و مساحت کافی برای فاصله زمین تا ماشین هستند. شما می‌توانید بین موتورهای شش سیلندر، هیبرید موتور برقی قابل شارژ و موتورهای V-8 انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید رنج روور را با تمام ویژگی‌های لوکس مختلف مانند صندلی‌های ماساژور در هر دو ردیف، صندلی‌های تک‌نفره عقب، میزهای عقب قابل تاشد به وسیله برق و یک سردکننده نوشیدنی تزئین کنید.

هر چه نسخه‌ای را انتخاب کنید، قیمتی در شش رقم پرداخت خواهید کرد، که به این معناست که رنج روور به طور خودکار بیشتر از نسخه‌های ورودی رقبایی مانند کادیلاک اسکالید، جیپ گرند واگونیر و مرسدس-بنز کلاس GLS قیمت دارد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.