اخبار بورس

عقبگرد شاخص بورس به کانال ۱۶۰۰۰۰۰ واحدی

عقبگرد شاخص بورس به کانال ۱۶۰۰۰۰۰ واحدی

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در ادامه کاهش های شدید دو هفته اخیر با ریزشی بیش از ۵۲۰۰۰ واحدی در یک ساعت آغازین معاملات روز جاری به عقب نشینی در کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی ادامه داد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۵۶۲۲۴ واحد سقوط در کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی قرار گرفت و به یک میلیون و ۶۷۴ هزار و ۷۱۶ واحد رسید.

جزییات داد و ستدهای تالار شیشه ای نشان می دهد که همه شاخص های اصلی بورس «شاخص کل، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، شاخص کل (هم وزن)، شاخص قیمت (هم وزن)، شاخص آزاد شناور، شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم» به طور میانگین حدود ۲.۴۰ درصد کاهش مواجه شده اند.

این اتفاق در حالی در بازار سهام رخ داد که شرکت های «شستا با (۴۸۸۷) واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس با (۴۷۴۶) واحد، فولاد مبارکه اصفهان با (۲۳۴۱) واحد، تاپیکو با (۲۱۵۲) واحد، پالایش نفت تهران با (۲۱۴۸) واحد، مخابرات با (۲۰۹۶) واحد و پالایش نفت اصفهان با (۲۰۵۴) واحد» بیشترین تاثیر را در کاهش شدید نماگر تالار شیشه ای را بر عهده داشته اند.

جزییات معاملات تالار شیشه‌ای

عقبگرد شاخص بورس به کانال ۱۶۰۰۰۰۰ واحدی

منبع : ایبنا

کانال تلگرام بورس تایمز
برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار اقتصادی بورس تایمز (پروفسور)

احمد شریفی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن