عمومی/public

شنای نهنگ‌های اتریوم در دریای شیبا!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بزرگترین نهنگ‌های شبکه اتریوم بار دیگر شروع به انباشت گسترده شیبا اینو (SHIB) کرده‌اند.
به گزارش پلتفرم تحلیلی WhaleStats، نهنگ‌های بزرگ اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته تراکنش‌های بزرگی را برای خرید و انباشت بیش از ۵۳۰ میلیارد توکن SHIB انجام داده‌اند.
طبق گزارش‌ها، بزرگترین این تراکنش‌ها توسط نهنگی به نام گیملی (Gimli) انجام شده که طی آنها، این نهنگ حدود ۳۸۶ میلیارد SHIB را به ارزش تقریبی ۴٫۵ میلیون دلار خریداری کرده است. بر اساس داده‌های Etherscan، این نهنگ اتریوم در حال حاضر بیش از ۱۴۲ میلیون دلار دارایی رمزارزی در کیف پول خود دارد که پس از اتریوم، شیبا اینو در جایگاه دوم ذخایر او قرار گرفته است.
پس از گیملی، یک نهنگ دیگر اتریوم به نام BlueWhale0159 نیز ۱۴۷ میلیارد SHIB را به قیمت ۱٫۵۵ میلیون دلار خریداری کرده است.
به این ترتیب، مجموع انباشت شیبا توسط نهنگ‌های اتریوم در یک روز به بالای ۵۳۰ میلیارد SHIB می‌رسد. طبق گزارش‌ها، این نهنگ‌ها در چند ماه گذشته، دارایی‌های شیبای خود را نفروخته‌اند و پس از اتریوم، SHIB را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ذخایر خود نگهداری می‌کنند.
در زمان انتشار این خبر، شیبا با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۱۲۶ دلار معامله می‌شود که بیش از ۷ درصد رشد نسبت به روز گذشته دارد.

نوشته شنای نهنگ‌های اتریوم در دریای شیبا! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع

Reporter

احمد رضایی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن