نماد سایت بورس تایمز

شرکت بازرسی کالا در زمینه بازرسی نفت و گاز و پتروشیمی

شرکت بازرسی کالا در زمینه بازرسی نفت و گاز و پتروشیمی

در بخش بازرسی مواد نفتی و پتروشیمی  شرکت تایکو ، اقداماتی از جمله بازرسی در ارتباط با جابه‌جایی، حمل‌ونقل و انبار مواد نفتی از جمله نفت خام، ‌فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی انجام میدهد. بازرسان این شرکت مهارت‌های کاری لازم به منظور انجام فعالیت‌های بازرسی براساس استاندارد‌های جهانی در سراسر دنیا دارند.

خدمات بازرسی نفتی و پتروشیمی تایکو ،از کالا های زیر بررسی های لازم را به عمل می آورد:

نفت خام

فرآورده‌های نفتی: از جمله سوخت مازوت، گازوئیل،‌ بنزین، سوخت جت، نفت سفید، روغن موتور، قیر و میعانات گازی

گاز مایع

محصولات پتروشیمی: از جمله حلال‌های مختلف، آروماتیک، پارافین، اولفین، هیدروکربن‌های کلر دار، بنزن، گاز‌های شیمیایی، نرم کننده‌های پلاستیک، اتر، استر، آمین‌ها، مونومرها، افزودنی ها، کتون‌ها، گلیکول‌ها، الکل‌ها، چربی‌های صنعتی و گونه‌های دیگر شیمیایی کودهای شیمیایی

این شرکت با استفاده از نیروهای با تجربه، متخصص و متعهد و با دارا بودن تاییدیه های لازم در زمینه بازرسی نفت ، گاز و پتروشیمی از مراجع مربوطه  و با داشتن سابقه طولانی در انجام بازرسی در زمینه کالا، بازرسی حین تولید، حین بهره برداری، بازرسی در محل سایت و … افتخار دارد تا  خدمات لازم را به مشتریان محترم ارائه دهد.

بازرسی قطعات و تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت بازرسی کالا  با توجه به متنوع بودن کالا و مواد و همچنین تفاوت در مراحل ساخت و نوع استانداردهای استفاده شده در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در چهار سطح بازرسی انجام میدهد که به شرح زیر است:

۱- بازرسی سطح یک (بازرسی حین ساخت در هر زمان)

شرکت بازرسی کالا ،بعد ازبرگزاری یک جلسه  نوع و زمان بندی بازرسی معین میکند و بازرسان این شرکت براساس زمانبندی مشخص ، از ابتدا تا انتهای ساخت در محل ساخت کالا حضور پیدا کرده و بر روند ساخت و انجام آزمون ها با مشاهده فیزیکی و بررسی مدارک، نظارت می کنند. تمامی تجهیزات لازم برای بازرسی ،آزمون ها و انجام آنها توسط سازنده کالا تهیه تامین میشود و بازرس تنها بر روش انجام آن نظارت می کند. در صورت اینکه آزمون های خاص توسط آزمایشگاه های مستقل لازم شد با هزینه ی سازنده انجام میگیرد و گواهی آزمایشگاه هم جزو مدارک بازرسی خواهد بود.

در بازرسی سطح یک موارد زیر باید انجام گیرد:

۲-  بازرسی سطح دو (بازرسی در زمان های مشخص)

شرکت بازرسی کالا در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی،به انجام بازرسی سطح دو که فقط در زمان های خاص میپردازد که از پیش معین شده است و بازرسی نهایی و انجام آزمون های کارایی قبل از ارسال کالا در محل ساخت صورت می گیرد.

در بازرسی سطح دو موارد زیر باید انجام گیرد:

۳- بازرسی سطح سه (بازرسی نهایی و انجام آزمون)

بازرسی نفت و گاز و پتروشیمی در بازرسی سطح سه ، به انجام بازرسی بر روی کالای ساخته شده میپردازد که شامل آزمون های کارایی نهایی کالا است.در این سطح از بازرسی، بازرسی بر روی یک یا چند نمونه از کالا که به صورت تصادفی انتخاب شده است انجام می شود.

در بازرسی سطح سه، موارد زیر بایستی انجام شود:

۴- بازرسی سطح چهار (بازرسی و کنترل نهایی کالا)

شرکت بازرسی کالا در بازرسی سطح چهار از مواد نفت و گاز و پتروشیمی ،به انجام بازرسی مرور مدارک کنترل کیفی و گزارش آزمون های انجام شده از طرف سازنـده ویا سایـر مؤسسات معتبر میپردازد.

در بازرسی سطح چهار موارد زیر بایستی انجام گیرد:

شرکت تایکو ،به عنوان شرکت بازرسی کالا در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی تمامی ارزیابی های لازم توسط کارشناسان مجرب انجام میدهد که تمامی عملیات این شرکت بر اساس موارد و سطوح بازرسی گفته شده در قسمت بالا است . که کلیه امور بر طبق استاندارد های بین المللی میباشند و تاجران میتوانند با اطمکینان خاطر به این شرکت کالا های خود را به آنها سپرده و بتوانند از درست و با کیفیت بودن محصول خود مطمئن شوند.

منبع : شرکت تایکو | tie.co.ir

 

خروج از نسخه موبایل