نماد سایت بورس تایمز

خرید ماگ سفید

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یک روش متفاوت دیگر را برای تبلیغات در کسب و کار خود انتخاب‌ کنید؟ آیا دوست دارید ایده جدیدی برای هدیه روز تولد یا مناسبت های دیگر با خرید ماگ سفید داشته باشید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است و با ماگ و لیوان های سرامیکی هم آشنا هستید با ما در این مقاله همراه باشید تا ایده های عالی در این باره را به شما معرفی کنیم و  استفاده از ماگ سفید را لذت بخش تر از قبل توصیف کنیم.

موارد استفاده از ماگ سفید

حتما تا به حال به این فکر افتاده اید که ایده ای متفاوت برای خرید هدیه داشته باشید. شاید یک‌ مدیر کسب و کار هستید و نیاز به روش های جدید برای تبلیغات دارید. اما برای هر دو زمینه انجام روش های قدیمی ممکن است مخاطب‌ شما را به وجد نیاورده و باعث‌ جلب توجه وی نشود. اما شاید با خرید ماگ سفید بتوانید تغییراتی را ایجاد‌ کنید.‌

ماگ همان طور که در بالا بیان کردیم درواقع یکی از ظروف رایج برای استفاده از نوشیدنی ها است که معمولا طرفداران بسیاری دارد. حال تصور کنید قصد دارید برای روز‌‌ مادر هدیه ای خاص‌ خریداری کنید. شما می توانید یک‌ ماگ سفید را تهیه کرده و روی آن طرح ها یا عکس های مورد علاقه مادر یا همسر خود را چاپ کنید. در این صورت‌ یک هدیه کاملا منحصر با فرد را انجام داده اید. هم چنین می توانید در کنار آن نیز خرید تی شرت زنانه خاص را انجام داده و طرح یا عکس مورد علاقه را روی آن نیز چاپ کنید. برای تبلیغات نیز این موضوع می تواند بسیار ایده آل باشد.

ماگ یا لیوان های سرامیکی می توانند بسیار کاربردی بوده و اگر لوگو برند شما به همراه شعار کسب و کار روی آن چاپ شده باشد، بیشتر دیده شود. بنابراین می توانید خرید ماگ سرامیکی. ارزان را به مقدار زیاد انجام داده و سپس با چاپ طرح های مورد نظر روی آن ها کار تبلیغات‌ خود را به صورت کاملا تاثیر گذار جلو ببرید. بنابراین خرید ماگ سفید می تواند بسیار کاربردی باشد. حتی می توانید کار متفاوت دیگری را نیز با ماگ های سفید انجام دهید.

معمولا امروزه برای مهمانی و مراسم های مختلف افراد تم و گیفت در نظر می گیرند. شما می توانید برای گیفت مهمانی خود خرید لیوان سرامیکی رنگی با توجه‌ به تم خود را انجام دهید یا اینکه ماگ های سفید را خریداری کرده و روی آن ها تم را چاپ کنید.

نحوه سفارش چاپ روی ماگ سفید

بعد از اینکه ایده های عالی برای خرید ماگ سفید را دانستید،‌ بهتر است به یک مورد مهم دیگر یعنی نحوه چاپ روی لیوان سرامیکی یا ماگ را بدانیم. برای این کار نیز راه های‌ مختلفی در نظر گرفته می شود. شما‌ می توانید تعداد مورد نیاز ماگ‌ سفید خود را از بازار خریداری کنید سپس یک چاپخانه با کیفیت باید پیدا کرده و لیوان ها را برای چاپ طرح مورد نظر به آن سپرد. این کار ممکن است کمی وقت گیر و نیاز به زمان زیاد داشته باشد.‌

زیرا ممکن است درباره اینکه چه چاپخانه ای را انتخاب کنید و آیا روش چاپ روی سرامیک را انجام می دهد یا خیر. زیرا نیاز است تا برای چاپ روی سرامیک از روش سابلیمیشن استفاده کرد. برای اینکه به راحتی این کار را انجام دهید ما یک پیشنهاد برای شما داریم. امروزه خرید اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است.

از این رو در اینجا سایت عکسچاپ‌ را به شما معرفی می کنیم. در این سایت شما می توانید ماگ سرامیکی را خریداری کرده و سپس طرح دلخواه خود را هم برای سایت بفرستید تا آن را روی لیوان چاپ کند. این کار‌ می تواند‌ بسیار آسان باشد و هم چنین کیفیت بالای چاپ را هم برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید ماگ را به صورت تکی تهیه کنید و به عنوان مثال خرید ماگ طرح روز مادر را داشته باشید.

هم چنین این امکان وجود دارد که خرید را به صورت عمده برای تبلیغات یا تم مهمانی انجام دهید و تعداد زیادی ماگ با قیمت‌ ارزان تر خریداری کنید. هم چنین در عکسچاپ امکان خرید تیشرت زنانه اینترنتی نیز فراهم شده است که در کنار ماگ می توانید آن را هم با طرح دلخواه تهیه کرده و هدیه بدهید‌.

نکات مهم هنگام خرید ماگ سفید

برای اینکه بتوانید خرید ماگ سفید را به بهترین شکل انجام دهید، بهتر است نکاتی را رعایت کنید. به عنوان مثال بهتر است ماگ ها یکدست سفید باشند تا طرح روی آن ها بهتر دیده شوند. هم چنین سرامیک آن ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا هنگام استفاده برای نوشیدنی داغ ترک برندارند. اگر قصد خرید اینترنتی دارید، بهتر است از فروشگاهی انجام شود که گارانتی و ارسال سریع کالا داشته باشد.

 

خروج از نسخه موبایل