کد خبر : 208404
تاریخ انتشار : یکشنبه 27 شهریور 1401 - 20:46
دیدگاه‌ها برای تعمیر مایکروفر فلر _ کورنیدو بسته هستند

تعمیر مایکروفر فلر _ کورنیدو

تعمیر مایکروفر فلر _ کورنیدو

در بسیاری از موارد استفاده نادرست و فرسایش بر اثر گذر زمان سبب خرابی مایکروفر می؜شود که عیب؜یابی این دستگاه نیاز به علم سطحی در این زمینه و تعمیر آن نیاز به دانش فنی گسترده در ارتباط با مایکروفر دارد. پیدایش ایرادات و مشکل؜هایی در این دستگاه موجب این می؜شود که شما از یک تعمیرکار

در بسیاری از موارد استفاده نادرست و فرسایش بر اثر گذر زمان سبب خرابی مایکروفر می؜شود که عیب؜یابی این دستگاه نیاز به علم سطحی در این زمینه و تعمیر آن نیاز به دانش فنی گسترده در ارتباط با مایکروفر دارد. پیدایش ایرادات و مشکل؜هایی در این دستگاه موجب این می؜شود که شما از یک تعمیرکار متخصص و مجرب در زمینه تعمیر مایکروفر فلر کمک بگیرید. در این مطلب به بررسی ایرادات و مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش آید صحبت می؜کنیم.

با گسترش دنیای فناوری، صنعت لوازم خانگی نیز با انقلابی گسترده روبرو شد. مایکروویو سومین روش گرمایش مواد غذایی و یک وسیله رایج برای گرم کردن غذا است. فناوری که صرف پخت، خشک کردن و طبخ غذا می؜شود، گرمایش حاصل از مایکروفر، است. از مایکروفر می؜توان جهت پاستوریزه کردن و استریل کردن بعد از غذاها استفاده نمود.

مشکل نچرخیدن ظرف درون مایکروفر و تعمیر مایکروفر فلر

در این بخش به بررسی مشکل نچرخیدن ظرف قرار گرفته در درون مایکروفر خواهیم پرداخت. قطعا مشکل از موتور گردان است که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. جهت تعمیر مایکروفر فلر با یک تعمیرکار در ارتباط باشید.

ولتاژ را در پریز چک کنید. جهت رفع این مشکل به بررسی ولتاژ پریز بپردازید. چنانچه میزان ولتاژ کمتر از 115 ولت است، ایراد در سرویس برقی و یا مدار شکن است. ایراد در مموتور صفحه گردان نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شده باشد که جهت بررسی آن مایکروفر را برگردانید و گریل زیرین را جدا نمایید و ولت اهم متر را رویRX1 تنظیم کرده و یک سیم را از پایانه های موتور صفحه گردان جدا نمایید و سپس بعه وسیله پروب پایه ها را بررسی کنید. اگر عدد نشان داده شده بی نهایت بود، موتور را تعویض کنید. مگنترون و هدایت کننده ی موج هم احتمال دارد مشکل در منبع باشند البته باید توسط فردی تعمیرکار بازبینی گردد.

عدم کارکرد گریل مایکروفر

جهت بررسی این مشکل به موارد زیر پرداخته شده است. در صورت بروز این مشکل بهتر است به فکر تعمیر مایکروفر فلر باشید.

 • اختلال در المنت باعث بروز این مشکل شده است بهتر از با کمک یک تعمیرکار المنت را بررسی و در صورت نیاز تعمیر و تعویض نمایید.
 • ترموستات نیز ممکن است دچار ایراداتی شده باشد. جهت اطمینان بهتر است یک متخصص ترموستات را بررسی نماید و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض کند.
 • خرابی برد الکترونیکی سبب عدم کارکرد گریل مایکروفر است پس بهتر این است که که این مشکل تووسط تعمیرکار بررسی و رفع شود.

مشکل جرقه زدن مایکروفر

در راستای رفع مشکل جرقه زدن مایکروفر به موارد زیر پرداخته شده استدر صورت مواجه با اینمشکل بهتر است هر چه زودتر به فکر تعمیر مایکروفر فلر باشید.

 • بررسی کنید که دهانه سر لامپ مگنتران خراب یا دهانه آن گشاد نشده باشد. این مشکل سبب جرقه زدن مایکروفر است.
 • به بررسی خود لامپ مگنتران بپردازید. ممکن است مشکل جرقه زدن به علت خرابی این لامپ باشد.
 • خرابی ورق میکا یا ورق نسور در وجود این مشکل بی تاثیر نیست. این قطعات را بررسی و در ثورت نیاز تعمیر و تعویض نمایید.
 • ممکن است دال دستگاه فلز قرار داشته باشد. داخل دستگاه را بررسی کنید.

روشن نشدن مایکروفر

مشکل روشن نشدن مایکروفر کی از مشکلات ناراحت کننده برای شما است که در این بخش به بررسی نحوه رفع این مشکل پرداخته شده است. در صورت عدم رفع مشکل باید به تعمیر مایکروفر فلر فکر کنید. به بررسی ولتاژ پریز و از از برق کشیدن مایکروفر بپردازید و هخمچنین کابل برق و همه وسایل ایمنی را نیز بررسی کنید و قبل از آن بدنه خارجی مایکروفر را جدا نمایید. پیچ های مایکروفر را از زیر و پشت ان باز کنید و همچنین موارد زیر را طی کنید.

 1. فیوز را چک کنید. ولت-اهم سنج را که روی RX1 تنظیم شده، بر انتهای فیوز قرار دهید. ولت-اهم سنج باید عدد صفر را نشان دهد. اگر صفر نبود، فیوز را تعویض کنید.
 2. ممکن است مشکل از کلید سنسور باشد. آن را بررسی کرده و سیم هایش را جدا نمایید. با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی RX1 پایانه ها را چک کنید. عدد نمایش داده شده در حالت در باز بی نهایت و در حالت در بسته صفر است. در غیر این صورت، آن را تعویض نمایید. هر دو کلیدهای در را بررسی نمایید.
 3. احتمال دارد مشکل در موتور فن باشد. فن را بررسی کنید و سیم هایش را جدا نمایید. سپس با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی RX1 پایانه ها را چک کنید. اگر عدد بی؜نهایت مشاهده شد، آن را تعویض نمایید برای تعمیر مایکروفر فلر با یک متخصص در ارتباط باشید.

تعمیر مایکروفر فلر _ کورنیدو

مشکل خاموش شدن مایکروفر بعد از چند ثانیه

در این بخش به بررسی دلایل مشکل خاموش شدن مایکروفر پرداخته شده است. در صورت نیاز به تعمیر مایکرفر از یک تعمیرکار در این زمینه کمک بگیرید.

 • خرابی و سوختگی کلید درب مایکروفر
 • خرابی برد کنترل
 • خرابی صفحه لمسی و پنل کنترل

 مشکل در لامپ مگنتران مایکروفر

در این بخش به بررسی مشکل در لامپ مگنترون مایکروفر پرداخته شده است در ثورت مشاهده این مشل نیاز به تعمیر مایکروفر فلر دارید.

 • سوختگی لامپ
 • خرابی سیم؜ها و سوکت؜ها
 • خرابی برد کنترل

 

سوختن مکرر فیوز مایکروفر

در این مبحث به بررسی دلایل سوخت مکرر و مدام فیوز مایکروفر پرداخته ده است. جهت تعمیر مایکروفر فلر با یکه متخصص در این زمینه در ارتباط باشید.

 • خرابی کلیدها
 • مشکل از خازن و دیود
 • خرابی پروب؜ها
 • خرابی مگنترون

 

باز نشدن درب مایکروفر

باز نشدن درب مایکروفر یکی از مشکلاتی است که می؜تواند به دلیل خرابی و آسیب دیدن ضامن درب مایکروفر اتفاق افتاده باشد وهمچنین ممکن است که این مشکل مربوط به خرابی میکروسوییچ درب مایکروفر باشد. بهتر است جهت تعمیر مایکروفر فلر با کورنیدو در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

در نتیجه

در این مقاله به دلایل خرابی مایکروفر از جمله ، نچرخیدن ظرف درون مایکروفر، عدم کارکرد گریل مایکروفر و جرقه زدن مایکروفر و موارد دیگر پرداخته شد و شما به دانش سطحی جهت عیب یابی این دستگاه رسیدید. بهتر است جهت تعمیر مایکروفر فلر با یک تعمیرکار در این زمینه تماس برقرار کنید.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.