دیگر رسانه ها

تخفیفی فینیش : نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش در ایران را معرفی کرد.

کسانی که ماشین ظرفشویی دارید حتما دغدغه تهیه شوینده های اصلی و اورجینال را داشته اند . ما در کشور ایران به خاطر تحریم هایی که در آن قرار داریم ، برای پیدا و تهیه کردن محصولات خارجی اورجینال به سختی و با زحمت زیادی مواجه میشویم .

ولی با این همه حال راه هایی برای رساندن این محصولات به داخل کشور وجود دارد یکی از این مسیر ها مناطق آزاد تجاری هست که در کشور برای واردات این محصولات ایجاد شده است.

منطقه آزاد تجاری ارس جلفا مهمترین منطقه آزاد تجاری کشور می باشد که مقصد محصولات ترکیه و آلمانی می باشد . محصولات برند فینیش و فیری هم یکی از ده ها برندی هستند که از این مسیر وارد کشور میشوند . این محصولات تنها فقط از طریق شهر جلفا وارد میشوند و حتی شهر هایی مثل بانه و یا گناوه و حتی سایر مناطق آزاد تجاری از جمله منطقه آزاد انزلی محصولات خود را از جلفا تهیه مینمایند.

پس بهترین جایی که میتوانید از محصولات اورجینال و اصل آن مطمئن باشید همین شهر جلفا می باشد.

 

نمایندگی محصولات فینیش و فیری کجاست ؟

این یک سوال اساسی می باسد که در جواب باید خدمتتان عرض کنیم که این محصولات نمایندگی منحصر به فردی در داخل کشور ندارند ، بلکه تجار و بازرگانان جلفا از طریق کشور ترکیه این محصولات را به صورت عمده از خود کارخانه این دوبرند تهیه و در منطقه آزاد توزیع میکنند.

فروشگاه تخصصی تخفیفی فینیش ضمن واردات مستقیم محصولات فینیش و فیری با ایجاد فروشگاه اینترنتی برای رفاه حال مشتریان محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به درب منزل مشتریان ارسال و با جلب رضایت مشتریان قدمی بزرگ در ارائه محصولات اصل و اورجینال برداشته است .

 

خرید قرص ماشین ظرفشویی از جلفا

 

تخفیفی فینیش2

 

جلفا شهری مرزی در استان آذربایجان شرقی می باشد که برای رفتن به این شهر باید از شهر تبریز  حدود ۱۵۰ کیلومتر را در جاده تک بانده به مسیر خود ادامه دهید تا به این شهر برسید.

این نکته را خدمت شما باید یادآور شویم که قیمت این محصولات در شهر جلفا بالاتر از سایت فروشگاهی تخفیفی فینیش می باشد زیرا شما هنگام خرید از مغازه ها در این شهر به قیمت تک فروشی باید حساب کنید ولی در وبسایت ما محصولات تکی به قیمت عمده به فروش میرسند.

 

بهترین برند شوینده و قرص ماشین ظرفشویی کدام است ؟

 

در مورد انتخاب برند قرص ماشین ظرفشویی کمی انتخاب پیچیده میشود البته پیچیده میان دوبرند فینیش و یا فیری می باشد .

توصیه اکید ما این است که حتما فقط از این دوبرند در ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید زیرا برند های متفرقه ای که در بازار تولید میشوند بسیار کیفیت پایینی دارن و موجب خسارت و آسیب های جدی به ماشین ظرفشویی شما خواهند شد .

از میان این دوبرند هم شما میتوانید با توجه به بودجه ای که میخواهید هزینه کنید گزینه های زیادی در اختیار دارید زیرا این دوبرند در انواع مختلفی شوینده های خود را تولید میکنند.

 

پرفروش ترین قرص ماشین ظرفشویی کدام است ؟

تخفیفی فینیش3

این یک سوال اساسی می باشد که مصرف کنندگان قرص های ماشین ظرفشویی همیشه در پی یافتن جوابی خوب برای آن بوده اند . برای رسیدن به جواب این سوال فقط میتوان از فروشندگان این محصولات از جمله دیجی کالا ، ترب و تخفیفی فینیش سوال کرده و به پاسخ رسید . در فروشگاه تخفیفی فینیش با توجه به چندین دهه تجربه در فروش محصولات شوینده ، قرص فینیش کوانتوم با اختلاف زیادی نسبت به سایر رقبا پرفروش ترین قرص بازار طی چند سال اخیر بوده است .

این قرص به خاطر قیمت مناسبی که نسبت به کیفیت عالی ان دارد  طرفداران زیادی هم در کشور ما دارد . این قرص در بسته های 40 ، 72 ، 80 و 100 عددی به بازار عرضه میشود که بسته های با تعداد زیاد آن با صرفه تر و بسته های کوچک آن کمی گران تر می باشند. پس در هنگام خرید سعی در خرید بسته های بزرگتر ان داشته باشید .

 

 

 

Reporter

احمد رضایی هستم ، یک علاقه مند به دنیای اقتصاد علی الخصوص دنیای بورس ! علاقه بسیار زیادی به سریال فوق العاده خانه کاغذی (ضرابخانه اسپانیا) و شخصیت پروفسور دارم !

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن